TBS Lublin „Nowy Dom” wybuduje dwa budynki

TBS Lublin Nowy Dom wybuduje 84 mieszkania w systemie TBS, inwestycja powstanie w starej części Broniewic, przy ulicy Składowej.

Ogólnie mają powstać dwa bloki, zmianie ulegnie także organizacja ruchu na tym terenie. Oba bloki wybuduje firma Media-Bud, a będzie na to miała jedynie 14 miesięcy.

Całościowy koszt wybudowania tak dużej inwestycji, pochłonie aż 17 milionów złotych.

Co ciekawe, w planie zagospodarowania przestrzennego przewidziano dość duży plac zabaw (100 m2), plac do wyprowadzania czworonogów, a także 93 miejsca parkingowe.

Między oboma budynkami i między placami, zostanie posadzonych 40 drzew, które mają umilać zamieszkiwanie na osiedlu.

W dobie rosnących cen mieszkań i zaostrzających się wymogów kredytowych, mieszkania TBS znajdują coraz szersze grono zwolenników. Przy okazji zapraszamy do zakupu e-booka: Jak się starać o mieszkanie TBS.

A tak lubelski TBS ogłasza rozpoczęcie inwestycji:

Towarzystwo Budownictwa Społecznego „Nowy Dom” sp. z o.o.: Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych nr.1 i nr.2 wraz z infrastrukturą techniczną położonych na działce o nr.ew.184/5, obręb 2 Bronowice , w miejscowości Lublin przy ul. Składowej 24.

tbs-lublin-nowe-mieszkania-skladowa-broniewice

Koniecznie przeczytaj:

5/5 - (1 vote)
Redakcja portalu TBS24.pl Na bieżąco monitorujemy inwestycje TBS związane z nowo budowanymi mieszkaniami, informując o nich naszych użytkowników, którzy wykupili dostęp do strefy VIP. Osoby mające dostęp do najnowszych inwestycji mają tę przewagę, że szybciej dowiedzą się o możliwości aplikowania o mieszkanie, zwiększając tym samym szanse na otrzymanie mieszkania z zasobów TBS. Adres e-mail: kontakt@tbs24.pl