Ubiegamy się o mieszkanie z TBS – poradnik KROK po KROKU

Jak dostać mieszkanie z TBS?

Wysokie ceny mieszkań na rynku komercyjnym, wysoki wkład własny, wysokie odsetki kredytowe, możliwy spadek wartości mieszkania, życie z długiem przez 25-30 lat, niestabilny WIBOR, oraz trudniejszy dostęp do kredytów sprawiają, że coraz więcej rodzin zastanawia się nad pozyskaniem mieszkania z zasobów Towarzystw Budownictwa Społecznego.

Poradnik krok po kroku

jak-sie-starac-o-mieszkanie-tbs
jak-sie-starac-o-mieszkanie-tbs

Przygotowaliśmy specjalny poradnik, w którym doradzamy jakich formalności należy dopełnić, by otrzymać mieszkanie oraz opisujemy krok po kroku procedurę przyznania mieszkania z zasobów TBS.

Dostęp do katalogu wszystkich TBS-ów

Oprócz e-booka otrzymasz nielimitowany dostęp do Katalogu TBS, który zawiera wszystkie Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Polsce z podziałem na województwa. Oprócz spisu TBS-ów dostaniesz do nich wszystkie dane kontaktowe, które na bieżąco aktualizujemy.

To jednak nie wszystko!

Aktualne inwestycje

Kupując e-book: Jak starać się o mieszkanie z TBS otrzymasz nielimitowany dostęp do działu: Aktualne Inwestycje. Dzięki temu dowiesz się o planach na budowę nowych bloków i osiedli, dzięki czemu w porę zareagujesz, wpisując się na listę oczekujących na mieszkanie. Aktualne Inwestycje zawierają nie tylko informacje o planowanych budowach, ale też informacje dotyczące właśnie budowanych osiedli, na które będzie ogłaszany nabór.

Przykładowo wypełnione wzory pism

Kolejnym dodatkiem do e-booka: Jak się starać o mieszkanie z TBS, będą przykładowo wypełnione wzory pism, z którymi przyjdzie Ci do czynienia. Dzięki wzorowaniu się na nich, z łatwością wypełnisz każdy wniosek, o którego wypełnienie zostaniesz poproszona/poproszony.

Oprócz poradnika i bonusów otrzymasz również 3 inne poradniki:

  • Jak krok po kroku otrzymać mieszkanie socjalne
  • Jak krok po kroku otrzymać mieszkanie komunalne
  • Jak krok po kroku otrzymać mieszkanie z programu „Mieszkanie+”

Jeśli więc nie chcesz wiązać się z bankiem na 30 lat, a chcesz zamieszkać w nowym, świeżym i pachnącym nowością mieszkaniu bez żadnych finansowych zobowiązań w formie kredytu, to sprawdź JUŻ TERAZ: jak otrzymać mieszkanie TBS [KLIK]

jak-sie-starac-o-mieszkanie-tbs

4 komentarze do Ubiegamy się o mieszkanie z TBS – poradnik KROK po KROKU

  1. Szybka transakcja, pakiet, który otrzymałem w 100% spełnił moje oczekiwania spełniając też obietnice o których pisaliście. Polecam zakup! pozdrawiam!

  2. Dziękuję za poradnik i dostęp do aktualnie realizowanych inwestycji. Pojawiła się właśnie szansa na otrzymanie własnego M z TBS Gdańsk, mam nadzieję, że szybko otrzymamy swoje mieszkanie! Pozdrawiam serdecznie i polecam tego allegrowicza 🙂

  3. Witam mieszkam w Stargardzie Szczecińskim dziadkiem mamy mieszkanie od tbs jestem na mieszkaniu zameldowany teraz mam z dziadkiem problem i mnie wyrzucił z domu mogę się starać o inne mieszkanie bo nie mam gdzie na tej chwili mieszkać bo dziadek nie chce mnie wpuścić na mieszkanie Co mogę zrobić w tej sytuacji dziękuję i czekam na jakąś odpowiedź

Komentowanie jest wyłączone.