odstąpię partycypację 92m, Warszawa Nasielska

This topic contains 0 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  Magda 4 years, 10 months temu.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #26696

  Magda

  BEZPOŚREDNIO – odstąpię partycypację w TBS lokal w bloku na 1-piętrze przy ul. Nasielskiej w Warszawie o łącznej powierzchni 92 m2. Blok z 2000 r. Cicha i spokojna okolica. Mieszkanie funkcjonalne o wysokim standardzie wykończenia, o bardzo dobrym rozkładzie: kuchnia połączona z salonem z wyjściem na balkon, dodatkowo 3 pokoje, przedpokój, WC, łazienka. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska na poziomie garażu. Możliwość przechowywania rowerów na poziomie garażu. W obrębie klatki schodowej znajduje się pomieszczenie na wózki dziecięce.

  Dodatkowo istnieje możliwość wynajmu miejsca postojowego w garażu podziemnym wielostanowiskowym.

  Bardzo dobra komunikacja: autobus, blisko tramwaj i stacja PKP – pociągi podmiejskie / SKM, ścieżki rowerowe, a w przyszłości w niedalekiej odległości stacja metra. W bliskim sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola, żłobki, sklepy, kościół, restauracje.

  Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, gotowe do zamieszkania od zaraz, częściowo umeblowane (3 szafy wnękowe, zabudowa kuchenna). Gruntowny remont przeprowadzony w 2011 r., lakierowany parkiet dębowy.

  Proszę o kontakt wyłącznie osoby zainteresowane pod nr tel. 602 587 207.

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.