Promocja z 59 zł na 29 zł

Kupując Poradnik oraz dostęp do Katalogu TBS i Katalogu aktualnych inwestycji teraz – masz gwarancję najniższej ceny!

Do końca promocji pozostało:

COVID-19 i wojna na Ukrainie osłabiają polską gospodarkę. Wysokie i wciąż rosnące przez inflację ceny mieszkań, wysokie stopy procentowe, wysoki wkład własny, wysokie odsetki kredytowe, możliwy spadek wartości mieszkania, życie z długiem przez 25-30 lat, niestabilny WIBOR, oraz trudniejszy dostęp do kredytów sprawiają, że coraz więcej rodzin zastanawia się nad pozyskaniem mieszkania z zasobów Towarzystw Budownictwa Społecznego (TBS), a my właśnie zamierzamy Ci to ułatwić!

Dlaczego warto kupić pakiet: e-book i BONUSY?

Jeśli nie masz ochoty wiązać się z bankiem na 30 lat lub po prostu nie masz wystarczającej zdolności kredytowej, lub dobrej historii kredytowej, a  chcesz zamieszkać w świeżym i pachnącym nowością mieszkaniu bez żadnych finansowych zobowiązań w formie kredytu, to zobacz JUŻ TERAZ jak otrzymać mieszkanie z zasobów TBS.

Oto co otrzymasz w pakiecie:

Poradnik: Jak się starać o mieszkanie TBS, w formie ebook-a, w którym poinstruujemy Cię KROK po KROKU jak takie mieszkanie dostać i jakich dopełnić formalności.

– Nielimitowany dostęp do Katalogu TBS.

– Nielimitowany dostęp do działu Aktualne inwestycje.

– Przykładowe już wypełnione wzory pism, które trzeba wypełnić na różnych etapach starania się o mieszkanie z TBS.

 

Przeprowadzimy Cię przez cały proces aplikowania o mieszkanie.

Nasza strona oferuje automatyczne i bezpieczne płatności DotPay, dzięki czemu już za chwilę będziesz w stanie otrzymać zamówione poradniki, dostęp do najnowszych inwestycji oraz wszystkie bonusy wliczone do zestawu.

Najważniejsze korzyści z zakupu poradnika i bonusów

Poradnik krok po kroku

Forma poradnika „Jak otrzymać mieszkanie TBS” jest bardzo praktyczna, bo w formie kroków przeprowadzimy Cię przez cały proces przyznawania mieszkania, aż do momentu podpisania umowy.

Nielimitowany dostęp do Katalogu TBS

Na bieżąco aktualizowany spis wszystkich aktywnych w Polsce TBS-ów z podziałem na województwa, wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi, które na okrągło aktualizujemy.

Nielimitowany dostęp do aktualnych inwestycji

Aby otrzymać mieszkanie z zasobów TBS, należy na bieżąco monitorować nowo powstałe inwestycje. My zrobimy to za Ciebie, dzięki nam otrzymasz informacje o naborze na nowo budowane mieszkania.

6 ważnych wzór pism

W pakiecie znajduje się 6 przykładowych wzorów pism, z których w przyszłości będziesz korzystać. Aby ułatwić Ci ich wypełnienie, otrzymasz od nas już gotowe, przykładowo wypełnione formularze, na których możesz się wzorować.

Konsultacje e-mail

Po zakupie całego pakietu otrzymasz adres e-mail do prywatnych konsultacji dotyczących starań o własne mieszkanie.

4 sposoby na otrzymanie mieszkania

Oprócz poradnika: "Jak otrzymać mieszkanie TBS" otrzymasz 3 BONUSY. Poinstruujemy Cię, co zrobić i jakie kroki podjąć, by dostać mieszkanie komunalne, socjalne oraz pomoc z programu Mieszkanie Plus.

Proste i jasne wskazówki

Nie musisz znać przepisów prawa, by aplikować o mieszkanie. Wszystko zrobimy za Ciebie i krok po kroku przeprowadzimy Cię przez cały proces!

10 lat na rynku!

Jesteśmy jedynym, największym i najstarszym portalem zrzeszającym lokatorów mieszkań TBS oraz same Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Porady zawarte w ebook-u pochodzą z naszego wieloletniego doświadczenia.

Zaoszczędź!

Aktualnie trwa 50% PROMOCJA na cały pakiet, razem z partnerami ebook-a prowadzimy akcję promocyjną, która potrwa do końca tego tygodnia.

KUP PORADNIK TBS DZISIAJ! NIE CZEKAJ! Już dziś rozpocznij proces starania się o swoje mieszkanie!

Dlaczego warto starać się o mieszkanie z TBS? ponieważ nie każdemu odpowiada:

 

-> obciążenie finansowe na 30 lat!

-> wygórowane warunki, jakie stawiają banki

-> konieczność spełnienia wielu licznych formalności

-> ciągle towarzyszący stres i niepewność o przyszłość

-> ogromne koszty kredytu (nawet do 50% jego wartości)

-> wymóg posiadania wzorowej historii i zdolności kredytowej

-> obowiązkowy wkład własny w wysokości aż 20% kwoty kredytu

-> ryzyko utraty domu w przypadku zachorowania lub utraty pracy

 

Zaciągając kredyt, zobowiązujemy się do terminowego (co miesiąc) spłacania rat kredytowych. Powoduje to istotne komplikacje w dotychczasowym życiu i ma niebagatelny wpływ na finanse domowe. To nie tylko kwestia jego wieloletniej spłaty. Przez okres 20-30 lat wiele może się zmienić.

 

Dotyczy to nie tylko sytuacji rynkowej (np. zmiana w poziomie stóp procentowych, spadek wartości mieszkania), ale również osobistej. Strata pracy, powiększenie rodziny czy choroba mają ogromny wpływ na budżet domowy.

 
Decydując się na mieszkanie z TBS, nie ponosisz żadnego ryzyka!

OPINIE NA TEMAT PORADNIKA

Odkładaliśmy z żoną na dom, ale straciłem pracę i dość mocno spadła nam zdolność kredytowa, a gdy znalazłem wreszcie nową pracę, bank nie był zadowolony z rodzaju umowy, jaka wiązała mnie z pracodawcą. Zrezygnowaliśmy z budowy domu oraz kredytu na 350.000 zł, który uziemiłby nas do końca życia i postaraliśmy się o całkowicie nowe mieszkanie z Tbs Warszawa Północ. Państwa poradnik pomógł nam uporządkować wiedzę i spełnić formalne wymagania stawiane przez Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Dziękujemy za pomoc! Marek M. z żoną.
Marek Mazurkiewicz
Warszawa
Dzięki Wam udało nam się dostać swoje mieszkanie. Najważniejsza okazała się jak zwykle papierkologia, a każdy artykuł znaleziony w internecie inaczej wszystko opisywał, panuje tam wielki bałagan i sprzeczność informacji. Bardzo przydały się przykładowo wypełnione wzory formularzy. Wprawdzie nie udało nam się załapać na promocję, ale warto było wydać te 60 zł na zakup poradników... Pozdrawiamy!
Ania Czajka
Tarnów
W zeszły poniedziałek odebraliśmy klucze do nowego mieszkania od TBS „Motława" przy ul. Piotrkowskiej 68 na Ujeścisku. Klucze wręczał nam wiceprezydent Gdańska Piotr Grzelak. Była to bardzo fajna i kameralna uroczystość, życzę wszystkim szukającym swoich czterech kątów, by dostali swoje mieszkanie w tak ekspresowym tempie, jak My!
Piotrek z Gdańska
Ujeścisko
Walkę o swoje własne mieszkanie rozpoczęliśmy od zakupu poradnika, który otworzył nam oczy na wiele spraw, o których nie mieliśmy pojęcia. Ogólnie do tej pory mieszkaliśmy w wynajmowanym mieszkaniu, mieliśmy już jednak tego dosyć. Urodziło nam się dziecko i zapragnęliśmy zamieszkać w nowym nigdy wcześniej nieużywanym mieszkaniu. Po kilku miesiącach nasze marzenia stały się rzeczywistością. Mieszkanie dostaliśmy od PTBS (TBS Poznań) i zlokalizowane jest przy ul. Katowickiej w Poznaniu.
Jerzy
Poznań

Wręczenie kluczy do nowych mieszkań

...nie czekaj!

Już dziś rozpocznij starania o mieszkanie z zasobów TBS!

W porozumieniu z innymi podmiotami poradnik: „TBS – jak się starać o mieszkanie” + pakiet bonusów będzie sprzedawany do końca promocji w cenie 29 zł. Jeśli marzysz o nowym i pachnącym świeżością mieszkaniu dla siebie i swojej rodziny, sprawdź, jakie czynności KROK po KROKU podjąć, by to mieszkanie dostać, a także otrzymaj dostęp do strefy VIP, gdzie pojawiają się najnowsze inwestycje TBS (dzięki temu jako pierwszy/pierwsza dowiesz się o nowo powstających inwestycjach).

Jeśli nie wiesz jak zapłacić przez szybkie płatności DotPay, możesz dokonać płatności tradycyjnym przelewem na dane:

Grzegorz Szwaciński

PKO 88 1020 2746 0000 3302 0229 3785

W tytule przelewu proszę wpisać adres e-mail, na który mamy wysłać e-book z całym zestawem bonusów.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez TBS24.pl