Nowe mieszkania CENTRUM 50+ buduje ZBM II TBS sp. z oo.

Nowe mieszkania powstaną na ul. Warszawskiej w Gliwicach. Osiedle będzie nosić nazwę CENTRUM 50+. ZBM II TBS Sp. z o.o. wbuduje łącznie 4 budynki, a łączna liczba mieszkań wynosić będzie aż 84! Jeden budynek (39 mieszkań) będzie przeznaczony na sprzedaż w całości, drugi budynek przeznaczony będzie na wynajem dla działalności usługowych, pozostałe dwa budynki (45 mieszkań) będą na wynajem.

Każdy z budynków posiada szerokie korytarze i cichobieżne windy, które będą dostosowane dla osób niepełnosprawnych.

Mieszkania będą zaprojektowane w ten sposób, aby były jak najbardziej komfortowe i widne. Mieszkania znajdujące się na parterze, będą posiadać duże tarasy, natomiast mieszkania na piętrze, wyposażone będą w balkony z żaluzjami przesuwnymi, dzięki czemu błyskawicznie będzie można zaciemnić mocno nasłonecznione miejsca.

Mieszkania na sprzedaż

Budynek zawierający mieszkania przeznaczone do sprzedaży, będzie posiadał parking podziemny wielostanowiskowy. Nowi właściciele będą jednak musieli takie miejsce parkingowe uprzednio zakupić.

Dla kogo mieszkania CENTRUM50+ ?

Jak sama nazwa wskazuje, nowe osiedle w Gliwicach przeznaczone jest dla osób starszych, od początku projektowania osiedla i samych mieszkań, chodziło o stworzenie tzw. oazy dla ludzi dojrzałych.

Wokół osiedla CENTRUM50+ powstanie ścieżka zdrowia jako teren rekreacyjny. Będzie także mały amfiteatr, miejsce do spotkań przy szachach oraz możliwość zagrania w grę „bule”

Jakie jeszcze zalety ma nowa inwestycja w Gliwicach?

  1. Dogodna lokalizacja osiedla
  2. Ogródki działkowe w sąsiedztwie
  3. Komunikacja miejska na wyciągnięcie ręki
  4. Mnóstwo terenów zielonych
  5. Bliskość pływalni i sklepów

ZBM II TBS Sp. z o.o. zaprasza do współpracy:

  • Firmy zajmujące się kompleksowymi usługami z zkresu rekreacji dla seniorów
  • Lekarzy medycyny
  • Firmy trudniące się w zarządzaniu lokalami użytkowymi
  • Pracownie medyczne
  • Terapeutów i rehabilitantów zajęciowych

Krótka wypowiedź zarządu ZBM II TBS Sp. z o.o.:

„Chcielibyśmy, aby mieszkańcy CENTRUM 50+ w każdej chwili mogli liczyć na pomoc i wsparcie fachowego personelu, aby czuli się bezpieczni, potrzebni i nikt nie czuł się samotny. Aby każdy miał tu swoją rolę do odegrania i mógł wykorzystać cenne życiowe doświadczenie, miał czas, aby rozwijać swoje zainteresowania, realizować swoje pasje, cieszyć się życiem towarzyskim i zadbać o swoją aktywność fizyczną. Wierzymy, że naturalne ograniczenia wynikające z wieku, czy stanu zdrowia nie powinny zamykać seniorów w czterech ścianach i skazywać ich na monotonię i nudę.”

Wybrane specjalnie dla Ciebie:

4.6/5 - (5 votes)
Redakcja portalu TBS24.pl Na bieżąco monitorujemy inwestycje TBS związane z nowo budowanymi mieszkaniami, informując o nich naszych użytkowników, którzy wykupili dostęp do strefy VIP. Osoby mające dostęp do najnowszych inwestycji mają tę przewagę, że szybciej dowiedzą się o możliwości aplikowania o mieszkanie, zwiększając tym samym szanse na otrzymanie mieszkania z zasobów TBS. Adres e-mail: kontakt@tbs24.pl