TBS Gliwice sprzeda i wynajmie 25 mieszkań

Tbs Gliwice oddaje do użytku 25 mieszkań przy ul. Jana Pawła II. Oferta TBS-u obejmuje sprzedaż 16 mieszkań oraz wynajem 9. Do budynku już wprowadzają się pierwsi najemcy. Klucze odebrało już 9 osób.

Budynek mieszczący się przy ul. Jana Pawła II w Gliwicach należący do TBS, mieści 25 lokali, w ofercie znajdują się mieszkania:

  • kawalerki
  • mieszkania dwupokojowe
  • mieszkania trzypokojowe
  • 3 lokale użytkowe

Powierzchnia mieszkań wynosi od 44 m kw. do 77 m kw. Cechą charakterystyczną budynku są głębokie balkony oraz nowoczesny kształt budynku i znajdującym się w nich mieszkań. Tak opisuje mieszkania prezes II TBS-ZBM Bożena Orłowska. Na parterze budynku znajdują się 3 lokale użytkowe, które są na sprzedaż. Każde z mieszkań posiada balkon oraz komórkę, brak piwnic. W budynku znajduje się również suszarnia i tzw. wózkownia.

Mieszkania na sprzedaż i na wynajem

Pierwsze mieszkania zostały już wynajęte, a w kwietniu i w maju rozpoczęta zostanie sprzedaż reszty mieszkań, rezerwacji mieszkań dokonało już 7 rodzin. Proces sprzedaży mieszkań zakończy się w pierwszym kwartale 2017 roku. Prognozy sugerują, że zostaną sprzedane wszystkie dostępne w ofercie mieszkania.

Ile kosztował budynek Gliwicki TBS?

Budynek przy ul. Jana Pawła II powstawał 1,5 roku. Budowa zaczęła się w III kwartale 2014 roku. Wybudowanie budynku z 25 lokalami mieszkalnymi kosztowało Gliwicki TBS 7 mln. 200 tys. zł.

Prezydent Gliwic komentuje, że projekt oraz proces budowy został postawiony na najwyższym poziomie, przyszli mieszkańcy na pewno będą zadowoleni z mieszkań jak i z samego zagospodarowania przestrzennego okolicy, w której znajduje się budynek Gliwickiego TBS-u.

 

Zobacz jak otrzymać mieszkanie TBS:

jak-sie-starac-o-mieszkanie-tbs
jak-sie-starac-o-mieszkanie-tbs

Warto przeczytać:

3/5 - (2 votes)