Gliwice – ZBM I TBS [nowa inwestycja]

Gliwice – ZBM I TBS. Budowa dwóch budynków mieszkalnych przy ul. Opolskiej 8 w Gliwicach

Projektowane budynki do dwa powtarzalne budynki mieszkalne o czterech kondygnacjach nadziemnych. Powstaną 32 mieszkania jedno, dwu i trzypokojowe o powierzchni od 37 m2 do 73 m2 oraz co najmniej 20 lokali użytkowych o zróżnicowanej powierzchni od 18 m2 do 180 m2.

Jedno z mieszkań, zlokalizowane na parterze zaprojektowano jako mieszkanie dla osoby niepełnosprawnej. Na każdym piętrze, bezpośrednio przy klatce schodowej wydzielono w budynku zespół komórek lokatorskich, a w poziomie parteru dodatkowo zaplanowano w ich sąsiedztwie: pomieszczenie wózkowni-rowerowni oraz pomieszczenie techniczne wymiennikowni co.

Zarząd Budynków Miejskich – I TBS Gliwice
ul. Dolnych Wałów 11,
44 -100 Gliwice
tel. (32) 339 29 37,
fax (32) 339 29 69

Zobacz jak otrzymać mieszkanie TBS:

jak-sie-starac-o-mieszkanie-tbs
jak-sie-starac-o-mieszkanie-tbs

Warto przeczytać:

Rate this post

3 komentarze do Gliwice – ZBM I TBS [nowa inwestycja]

 1. Szanowni Państwo ZBM I TBS Gliwice, Prokuratura Rejonowa Gliwice

  Dlaczego nigdy nie udostępniacie między innymi Wspólnocie Mieszkaniowej ul. Tatrzańska 34 44-103 Gliwice, kosztorysów przed wykonawczych od firm, które wykonują prace na rzecz wspólnoty i muszą być przez właścicieli wspólnoty zaakceptowane.

  Uważam, że robicie to celowo i być może z powodów finansowych.
  Wkrótce przyjadę na leczenie do Polski i skonsultuję się z prokuraturą bo to jest sprzeczne z zarządzaniem, wbrew woli właścicieli.

  Nie życzę sobie, abyście Państwo nachodzili moją żonę w domu i kazali podpisywać dokumenty odbioru, na których ona się nie zna.
  Takie zdarzenie miało miejsce prze odbiorze remontu schodów !!!

  ………………………………………

  Szanowni Państwo

  Z dniem dzisiejszym 24.10.2017 nie wyrażam zgody na opłacenie robót rozbiórkowych komórki Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Tatrzańska 34 44-103 Gliwice, ponieważ firma (?) nie przedłożyła kosztorysów przed wykonawczych do zaakceptowania przez Wspólnotę Mieszkaniową.
  Odpowiedzialne za to jest ZBM I TBS Gliwice !!!

  Z poważaniem

  • Niestety cały ten zacofany do średniowiecza ZBM TBS 1 tak pozoruje swoje działania. Żadnych dokumentów nie przedstawiają przed faktem, dopiero decyzję przysyłają 🙁 Nie ma mowy o współpracy jakiejkolwiek, bo takiego działania oni nie znają. Najgorsze, że takie właśnie nastawienie jest ze strony kierowników ROM-ów, bo kiedyś sądziłam, że to pracownicy są kiepscy. Ech… dużo by pisać, jednym słowem ta „firma” to dno i wodorosty. Dziadostwo zwyczajnie 🙁

Komentowanie jest wyłączone.