Mieszkanie plus – będą umowy najmu instytucjonalnego :D

This topic contains 3 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  Robert 3 years, 6 months temu.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #19253

  Kamil33

  Rząd bronić będzie w ten sposób mieszkania z programu Mieszkanie Plus przed lokatorami którzy nie będą płacić czynszu na czas, będzie można ich bez większego problemu eksmitować ( i dobrze). Biada niepłacącym na czas bo rząd nie będzie zobowiązany zapewnić im lokalu socjalnego…

  Gdzieś czytałem, że w Polsce, zadłużonych z czynszem jest ponad 24 tys. Polaków! masakra jakaś, jak nie płacisz to wypad z mieszkania, niech przyjdzie ktoś kto będzie płacił czynsz na czas i tyle!

  Myślę, że to bardzo dobry ruch ze strony Rządu, czynsze w TBS-ach też mają ogromne zadłużenie…

  #19256

  quba

  Ludzie nie płacą nawet za socjale. Tam jest największe zadłużenie i z tym już sobie nikt nie poradzi.

  #19265

  Kamil33

  Tak to prawda, wszędzie są zaległości w czynszu… co cieszy to to, że Rząd o tym wie i już teraz próbuje się w jakiś sposób zabezpieczyć bo później, gdy “rozleje się mleko” to właśnie najemcy płacący zawsze na czas ponoszą konsekwencje… kulawy fundusz remontowy itp.

  #21025

  Robert

  Rzeczywiście o umowie najmu instytucjonalnego ostatnio coraz głośniej, jest też coraz bardziej popularna, nie tylko w mieszkaniach z programu Mieszkanie plus. Polecam poczytać artykuły pisane przez prawników, żeby lepiej zrozumieć na czym ona polega: norekwspolnicy.pl/blog/umowa-najmu-instytucjonalnego-co-to-takiego.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.