Złóż wniosek na mieszkanie TBS w Gliwicach

Przy ulicy Targowej w Gliwicach oddano dziś do użytku mieszkania komunalne wybudowane na zlecenie miasta przez Zarząd Budynków Miejskich II TBS. TBS buduje już kolejny blok przy ul. Uszczyka 34. Do połowy maja osoby zainteresowane wynajmem mieszkania mogą składać wnioski.

Oddane mieszkania są duże i przestronne. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku powstał plac zabaw, garaże i miejsca parkingowe. W okolicy jest sporo sklepów i szkoła. W nowym budynku zamieszka 16 rodzin z obiektów wyburzonych pod budowę Drogowej Trasy Średnicowej oraz mieszkańcy domów przy Radiostacji.
Inwestycja która rozpoczęła się w 2010 roku kosztowała 3 miliony 350 tysięcy zł. To nie koniec budowy mieszkań przy ul. Targowej. W II etapie w sąsiedztwie powstaje już następny blok, w którym zamieszkają 33 rodziny.

Osoby poszukujące mieszkania w systemie TBS z pewnością zainteresuje inwestycja przy ulicy Uszczyka 34 w Gliwicach, której budowę rozpoczęto pod koniec ubiegłego roku. Od 15 marca do 15 maja 2012 r. ZBM II TBS przyjmuje wnioski o najem mieszkania. W budynku którego oddanie do użytku planowane jest na I kwartał 2013 roku znajdzie się 27 mieszkań o parametrach:
– 3 mieszkania – 1 pokój, śr. pow. użytkowa 33,35 m2
– 11 mieszkań – 2 pokoje, śr. pow. użytkowa 45,53 m2
– 13 mieszkań – 3 pokoje, śr. pow. użytkowa 61,42 m2

Orientacyjna stawka czynszowa wyniesie 11,80 zł/m2

Orientacyjne wartości partycypacji w kosztach budowy i kaucji – ul. Uszczyka 34

Mieszkania Gliwice

 Przeczytaj także:  W Gliwicach powstanie 500 mieszkań TBS

Rate this post