TBS w Piotrkowie Trybunalskim przyjmuje wnioski

Od wczoraj, tj. 17 lutego, Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Piotrkowie Trybunalskim prowadzi nabór osób zainteresowanych najmem mieszkań w budowanym budynku przy ul. Zamurowej.

Łagodna zima spowodowała, że prace przy budowie bloku trwają nieprzerwanie. Budynek w stanie surowym jest już gotowy w osiemdziesięciu procentach. Zaprojektowano w nim 16 mieszkań: pięć jednopokojowych, siedem dwupokojowych oraz cztery trzypokojowe o powierzchni użytkowej od 38 do 59 metrów kwadratowych. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, lokatorzy wprowadzą się pod koniec tego roku.

O mieszkanie od TBS mogą starać się najemcy lokali wchodzących w skład zasobu mieszkaniowego miasta Piotrkowa Trybunalskiego (z wyjątkiem lokali socjalnych), którzy dotychczasowe mieszkanie zdadzą w takim stanie technicznym, by nadawało się do ponownego zasiedlenia bez potrzeby remontu.
Osoby, które znajdą się na liście najemców nowo budowanego bloku, przed podpisaniem umowy będą zobowiązane do wpłacenia kaucji zabezpieczającej w wysokości dziesięciomiesięcznego czynszu.

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem tel. 44 732 18 28 lub w Referacie Usług Komunalnych przy ul. Szkolnej 28, gdzie można również pobrać wniosek. Dokumenty będą przyjmowane do 17 marca.

Zobacz także:
TBS w Piotrkowie Trybunalskim – aktualne inwestycje

Mieszkanie z TBS, czy na kredyt?

Mieszkanie z TBS – krok po kroku

Rate this post