Piotrków Trybunalski – TBS w Piotrkowie Trybunalskim

Piotrków Trybunalski – TBS w Piotrkowie Trybunalskim. Budowa lokali mieszkalnych w budynkach przy ul. Zamurowej 16, Starowarszawskiej 5, Garncarskiej 4 w Piotrkowie Trybunalskim

Aktualnie trwa procedura przetargowa na wyłonienie wykonawcy inwestycji polegającej na wykonaniu koncepcji architektonicznej wydzielenia we wszystkich trzech budynkach mieszkalnych przy ul. Zamurowej 16, Starowarszawskiej 5 i Garncarskiej 4 do 25 lokali mieszkalnych (dwu- i trzypokojowych) i przynależnych do nich pomieszczeń gospodarczych oraz 3 lokali usługowo-handlowych w parterze budynku przy ul. Starowarszawskiej 5 i Zamurowej 16.

Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Wojska Polskiego 133 w Piotrkowie Trybunalskim

Przedmiotem inwestycji są budynki wolnostojące A i B, posiadające cztery kondygnacje naziemne oraz podpiwniczenie.

W budynku „A” zaprojektowano łącznie 24 mieszkania, po 6 na każdej kondygnacji nadziemnej. Dostęp do mieszkań odbywał się będzie z dwóch klatek schodowych.
Na każdej kondygnacji mieszkalnej znajdować się będą :
– 2 mieszkania trzypokojowe z kuchnią i łazienką,
– 2 mieszkania dwupokojowe z kuchnią i łazienką
– 2 mieszkania jednopokojowe z kuchnią i łazienką.

W budynku „B” zaprojektowano łącznie 36 mieszkań, po 9 na każdej kondygnacji nadziemnej. Dostęp do mieszkań odbywał się będzie z trzech klatek schodowych.
Na każdej kondygnacji mieszkalnej znajdować się będzie:
– 1 mieszkanie trzypokojowe z kuchnią i łazienką,
– 8 mieszkań dwupokojowych z kuchnią i łazienką.

W poziomie parteru istnieje możliwość przystosowania w budynku „A” 2-ch mieszkań oraz w budynku „B” 3-ch mieszkań – dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich. W poziomie piwnic przewidziano dla każdego lokalu pomieszczenia przynależne. Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano dwa parkingi mieszczące 60 miejsc postojowych.

Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Zamurowej 3 w Piotrkowie Trybunalskim

Budynek z czterema kondygnacjami nadziemnymi, niepodpiwniczony. Budynek wyposażony będzie w instalację elektryczną, telefoniczną, domofonową, RTV, odgromową, wodno-kanalizacyjną, ciepłej wody, gazową oraz grzewczą z mieszkaniowymi dwufunkcyjnymi kotłami gazowymi z zamkniętą komorą spalania. Łącznie w budynku zaprojektowano 16 mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych. Podłogi w łazienkach, przedpokojach i kuchniach z terakoty, w pozostałych pomieszczeniach mieszkalnych panele podłogowe drewnopodobne.

TBS w Piotrkowie Trybunalskim
Al. 3 Maja 31,
97-300 Piotrków Trybunalski
tel./fax (44) 732 37 71, tel. 732 37 70, 732 70 64

Rate this post