TBS Bełchatów – 39 mieszkań czeka na lokatorów!

Bełchatowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego właśnie zakończyło w lutym budowę bloku przy ulicy Chmielewskiego. Blok składa się z 6 pięter, na których zaprojektowano aż 39 mieszkań. Na wstępie przypominam o możliwości zapisu do strefy PREMIUM w naszym serwisie, gdzie pomagamy dostać mieszkanie z TBS – kliknij.

Mieszkania mają zróżnicowany metraż, najmniejsze są kawalerki 30-metrowe, a największe 67-metrowe mieszkania. Jest więc w czym wybierać.

W sąsiedztwie bloku znajdują się dwie inne inwestycje TBS Bełchatów, które już od dawna goszczą w sobie lokatorów.

Metraż mieszkań dokładnie rozkłada się w ten sposób:

  • 18 mieszkań dwupokojowych,
  • 12 mieszkań trzypokojowych,
  • 7 kawalerek,
  • 2 mieszkania dwupokojowe z aneksem kuchennym.

TBS Bełchatów postanowił, że tak jak dwie poprzednie inwestycje, i tę odda lokatorom jako mieszkania gotowe do zamieszkania.

W pokojach na podłodze znajdują się panele podłogowe, łazienki natomiast wyposażono w armaturę sanitarną, terakotę i glazurę. W kuchni na lokatorów czeka kuchenka elektryczno-płytowa.

Jeśli chodzi o finansowanie inwestycji przy ul. Chmielewskiego w Bełchatowie, to suma inwestycji wynosi około 7 mln zł. Z czego 1,6 mln wyłożył Urząd Miasta w Bełchatowie, przekazali też działkę pod budowę bloku, której wartość szacowano na 360 tys. zł.

Część środków pochodzi z partycypacji lokatorów, którzy zamieszkają w bloku, a część ze środków własnych spółki. Oczywiście lwia część środków pochodziła z kredytu w ramach programu wsparcia społecznego budownictwa czynszowego.

Nie wszyscy wiedzą, ale dwa poprzednio wybudowane przez TBS Bełchatów bloki, posiadały całkiem sporo usterek, tym razem Zarząd Spółki obiecał wybudowanie bloku bez żadnych mankamentów.

Jeżeli budujemy coś trzeci raz, to te wszystkie mankamenty, które powychodziły w tamtych blokach staraliśmy się wyeliminować. Wtedy głównym problemem był brak odwodnienia terenu. Tutaj taka instalacja została wybudowana – mówi Zbigniew Kuchciak, prezes TBS w Bełchatowie.

A tak wyglądają nowo wybudowane mieszkanie w TBS Bełchatów na ul. Chmielewskiego:

tbs-belachtow-nowe-mieszkania-na-ul-chmielewskiego

mieszkania-z-tbs-belchatow-chmielweskiego

mieszkania-w-belchatowie-tbs

Koniecznie przeczytaj:

3.3/5 - (6 votes)
Redakcja portalu TBS24.pl Na bieżąco monitorujemy inwestycje TBS związane z nowo budowanymi mieszkaniami, informując o nich naszych użytkowników, którzy wykupili dostęp do strefy VIP. Osoby mające dostęp do najnowszych inwestycji mają tę przewagę, że szybciej dowiedzą się o możliwości aplikowania o mieszkanie, zwiększając tym samym szanse na otrzymanie mieszkania z zasobów TBS. Adres e-mail: kontakt@tbs24.pl