Okapy Nortberg od zupełnie nowej strony

Kiedy okapy kuchenne Nortberg pojawiły się na rynku, wniosły ze sobą trochę świeżości i oryginalnej estetyki. Jakością i rozsądną ceną zaskarbiły przychylność konsumentów, co pozwoliło marce na dynamiczny rozwój i osiągnięcie pozycji lidera wśród dostawców tych urządzeń za pośrednictwem kanałów internetowych. Wciąż jednak okapy Nortberg nie mają takiej rozpoznawalności, na jaką zasługują.

Jeśli więc ktoś jeszcze marki nie zna, jest dobra okazja, aby to nadrobić. Nortberg odświeżył swoją stronę internetową i po raz kolejny poszerzył ofertę o ciekawe nowości.

Nowa strona – nowe możliwości

Nową stronę można znaleźć pod tym samym adresem, co wcześniej: Nortberg.pl. Ma ona jednak całkowicie odświeżony wygląd. W aktualnej wersji jest jeszcze bardziej czytelna i intuicyjna, a do tego szybko się ładuje. Jest na niej więcej informacji i są lepiej prezentowane. Pojawiły się opcje filtrowania produktów ze względu na cenę, wymiary, kolor, klasę energetyczną, model, sterowanie, tryb pracy, rodzaj wykończenia. Dzięki temu łatwiej znaleźć produkt, który najlepiej będzie spełniał oczekiwania klienta.

okapsufitowy

Najciekawszym nowym elementem strony Nortberg jest jednak Strefa Architekta. Dzięki niej każdy projektant wnętrz może skorzystać z darmowych modeli 3D okapów kuchennych oraz ich wizualizacji i zdjęć. Znaleźć tu można również dane techniczne. Dzięki tym informacjom każdy może zaprojektować idealną kuchnię z okapami Nortberg. Strefa Architekta to prawdziwa skarbnica wiedzy i danych technicznych. Nie jest to jednak jedyne źródło informacji na nowej stronie Nortberg.

Tych można szukać w zakładce – nomen omen – „Inspiracje”. Można w niej zobaczyć w praktyce, jak okapy marki prezentują się w kuchennych wnętrzach. Na uwagę zasługuje również dział „Gdzie kupić”. Są tam podane lokalizacje wszystkich punktów sprzedaży marki Nortberg, ale przede wszystkim można tu się wybrać na wirtualny spacer po salonie firmowym producenta i obejrzeć ponad 40 zgromadzonych tam modeli okapów  kuchennych.

Nowe okapy Nortberg – okapy blatowe

okap-do-kuchni

Co najważniejsze, oferta Nortberg nadal zachowuje niezmieniony wysoki poziom, zarówno jeśli chodzi o jakość produktów, jak i zróżnicowanie oferowanych modeli. Marka proponuje w sumie ponad 400 wariantów kolorystycznych, wyposażeniowych i rozmiarowych swoich okapów.

Oczywiście, znaleźć wśród nich można okapy wyspowe, kominowe, podszafkowe, rustykalne i sufitowe. Szeroki asortyment produktów wciąż zawiera najbardziej popularne modele jak Lando Glass Black czy Grand White, uzupełnione o bardziej ekstrawaganckie i niszowe urządzenia dla klienta szukającego czegoś wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju.

Nowością w tym wszystkim są okapy blatowe. Nortberg dołącza tym samym do trendu, który można zaobserwować w ostatnich latach na rynku i staje się kolejnym dostawcą tego rodzaju urządzeń. W ofercie marki znaleźć można na ten moment dwa modele – Integra oraz VITO. Integra to okap blatowy połączony z płytą indukcyjną.

okapnalinkach

Docenią go te osoby, które stawiają na minimalizm i elegancję. To rozwiązanie energooszczędne, wygodne i nowoczesne. Zintegrowanie okapu z płytą indukcyjną pozwala zaoszczędzić w kuchni miejsce, a przemyślany projekt i wykonanie sprawiają, że jest to urządzenie komfortowe w obsłudze i łatwe w czyszczeniu. VITO to z kolei okap blatowy wysuwany.

Jest instalowany za płytą grzewczą, a dzięki wydajnej turbinie działa skutecznie i sprawnie. Posiada kilkuwarstwowy filtr aluminiowy, który doskonale radzi sobie z wychwytywaniem cząsteczek tłuszczu, a do tego jest bezproblemowy w czyszczeniu.

Nortberg – luksusowa elegancja

Okapy Nortberg nadal pozostają niedoścignionym wzorem elegancji i świetnego stylu. Wzornictwo okapów marki od samego początku wyróżniało się nowoczesną formą i pięknem, które zwraca uwagę oraz odznacza się na tle modeli innych producentów. Doskonały design marka zawdzięcza pracy uznanych projektantów, którzy potrafili wykorzystać topowe materiały tak, aby okap kuchenny zapewniał perfekcyjną funkcjonalność i niesamowicie atrakcyjny wygląd. Nowoczesne wzornictwo i innowacyjne rozwiązania to wciąż cechy charakterystyczne okapów Nortberg.

Marka podąża za najnowszymi trendami – przykładem wspomniane wcześniej poszerzenie oferty o okapy blatowe – ale nadal stawia na zadowolenie klienta, niezawodność i unikalny design. I stale ulepsza swoje produkty tak, aby jak najlepiej odpowiadały potrzebom konsumentów.

okapkominowy

Warto dodać, że Nortberg zapewnia szybką i bezpieczną wysyłkę. Okapy są tak pakowane, aby dotarły do klienta bez najmniejszych uszkodzeń. Producent daje zresztą gwarancję jakości i zapewnia profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nortberg to nie tylko najwyższa półka w kwestii oferowanych produktów, ale i wysoki standard obsługi klienta.

Czy może zatem dziwić, że marka zyskuje popularność wśród swoich nabywców? Zdecydowanie nie. Nortberg to klasa i elegancja, którą docenić mogą nawet najbardziej wymagający klienci. To okapy kuchenne, którym warto przyjrzeć się z bliska i którymi warto się zainteresować. Sprawdzą się bowiem w każdej kuchni.

Wybrane specjalnie dla Ciebie:

5/5 - (4 votes)
Redakcja portalu TBS24.pl Na bieżąco monitorujemy inwestycje TBS związane z nowo budowanymi mieszkaniami, informując o nich naszych użytkowników, którzy wykupili dostęp do strefy VIP. Osoby mające dostęp do najnowszych inwestycji mają tę przewagę, że szybciej dowiedzą się o możliwości aplikowania o mieszkanie, zwiększając tym samym szanse na otrzymanie mieszkania z zasobów TBS. Adres e-mail: kontakt@tbs24.pl

1 Komentarz do Okapy Nortberg od zupełnie nowej strony

Komentowanie jest wyłączone.