zmiany w tbs warszwa

This topic contains 34 odpowiedzi, has 2 głosy, and was last updated by  Anonim 10 years, 10 months temu.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 35 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #572

  Anonim

  .

  #2830

  Anonim

  Czy wiecie może coś więcej o planowanym projekcie rady warszawy, który już wkrótce uniemożliwi odsprzedanie partycypacji ??????

  #2863

  Anonim

  Witam, o niczym takim nie słyszałem… skąd takie plotki ???

  #2888

  Anonim

  Radni będą rozmawiać o tym jak zablokować od nowego roku sprzedaż partycypacji. wiem to od jednej radnej, która sama teraz sprzedawała swoje mieszkanie, bo w nowym roku będzie z tym problem.

  #2910

  Anonim

  Ja słyszałam z dobrych żródeł że już nie bedzie mozna sprzedac więc ludzie którzy chcą się pozbyć mieszkania muszą się śpieszyć bo z tego co mi powiedziano juz po nowym roku ma wejść ustawa!!!!! Ale ludzie którzy dają ceny za mieszkanie tbs 200tysięcy zostaną z tym problemem ja swoje szybko sprzedaje teraz za odstępne bo nikt nie chciał kupić za skromną kwote 130tysięcy a wole sprzedac i mieć chociaż te 30% niż nic i zostac z takim problemem!!!!!!!!!

  #2916

  Anonim

  właśnie nas też doszły takie słuchy że po nowym roku nie bedzię można już odsprzedac partycypacji i teraz nie wiemy co robić bo jak nie sprzedamy to nam tzw. odbiora poniewaz chcemy kupić własnościowe a jedno drugie wyklucza a ogłoszenia z warszawy widzę ciągle te same w internecie i problem ze sprzedazą więc chyba bedzie trzeba zrobić tak jak moja przedmówczyni sprzedac chociaż za ten wkład bo inaczej nawet 1zł człowiek nie dostanie i bedziemy musieli poprostu meble sprzedac na aukcjach. Gdyby ktoś coś więcej wiedział to piszcie!!!!

  #2921

  Anonim

  po nowym roku nie b€dzie mozna odprzedac mieszkania, jesli kts chce sprzedac to msi to zrobi do koca roku

  #2922

  Anonim

  Plotka wyssana z palca przez deweloperów.

  #2923

  Anonim

  to nie zadna plotka, wiem to od kolezanki, ktra nad tym obecnie pracuje. naprawde zostanie zablokowana mozliwosc odstapienia mieszkania

  #2928

  Anonim

  tak to prawda ja równiez byłam rozmawialam z zaufaną osobą z tbs i otrzymałam taka informacje i między innymi sprzedałam teraz swoje mieszkanie. Ja wiem że nikt wam niestety nie powie prawdy przed… tylko poinformują już po wszystkim i zrobią kolejny interes. Niestety taki kraj i polityka!!!

  #2929

  Anonim

  W tej chwili jest ogromny problem ze sprzedażą tbsu ja próbuje od 4 miesięcy sprzedać mieszkanie na bemowie w warszawie jak się wprowadzałem zapłaciłem ponad 50tys plus wykończenie remont 50tys itd po tym jak dowiedziałem się od znajomego że po nowym roku nie bedzie można sprzedać dałem niską cene ok 185tyś za 2 pokoje 41m. i nadal nic sąsiad który usiłuje sprzedać swoje mieszkanie również ma problem. Pani w tbs oczywiście mówi że ona nie moze udzielać zadnych informacji ale po cichu przytakuje że to prawda żeby szybko się uwinąć ze sprzedażą tylko ja się pytam JAK??

  #2931

  niika
  Participant

  to pewne, że nie będzie można sprzedać tbsu już niedługo. Lepiej obniżyć cenę i pozbyć się tego problemu

  #2935

  Anonim

  temat się rozkręcił i słusznie my mieszkancy tbsu mamy ogromny problem w tej chwili ze sprzedażą nikt za darmo nie odda mieszkania a z drugiej strony siedziec w tym do konca życia to też bez sensu. Pani pisze żeby obniżyć cene i tak już są niskie w niektórych ofertach a i tak brak chętnych jak człowiek nie znajdzie klienta i nie sprzeda za swoją cene to póżniej przy pozbywaniu się mieszkania to tbs szuka kolejnych którzy tylko wpłacą 30% i nam oddadzą 30%
  gdzie człowiek włożył w to mieszkanie większą sumę pieniędzy przez te wszystkie lata. Chora sytuacja ale co zrobic….Niestety ale to my bedziemy stratni a nie tbs!!

  #2974

  agatang
  Participant

  Czy może ktoś wie już coś więcej?

  #3031

  Anonim

  Nie wiem co wy ludzie macie w tych mózgach, ale na pewno mało rozumku – co widać po ustroju tego państwa.

  Z jakim niczym zostaniecie ? Przecież wasz wkład ok. 30% TBS ma obowiązek zwrócić jeśli chcecie się wyprowadzić lub zrezygnować z partycypacji, a jednocześnie na korzyść biedniejszej rodziny.

  A inną kwestią jest odsprzedawanie – wasze stwierdzanie z niczym apelacyjnie ma może sens jak chcecie zarobić na tym podłe żmije.
  Jak kogoś nie stać na mieszkanie to logiczne że tym bardziej wam nie da 130 tyś skoro wprawie za tyle kupuje się nowe typu kawalerka – ale to zawsze nowe i własne.

  Lub zamiast dawać wam 130 tyś to jakbym miał to dobrał bym jeszcze kredyt.

  Stado b.a.r.a.n.ó.w ! Z niczym to wy zostajecie w głowach.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 35 total)

You must be logged in to reply to this topic.