TBS w Zgierzu

This topic contains 21 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 12 years, 8 months temu.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 22 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #280

  Anonim

  Witam! Czekamy an swoje mieszkanie (Łódź ul. Wojewódzkiego) w w/w TBS i już brakuje nam cierpliwości. mieszkanie miało być oddane do końca roku 2010 ale do tej pory nie otrzymaliśmy mieszkania. Sprawa jest o tyle dziwna, ze blok już stoi kilka miesięcy ale lokatorów w nim nie ma. W biurze słyszę co jakiś czas inne wymówki. Jezeli jesteście w tej samej sytuacji piszcie co wam powiedzieli jakie są powody opóźnienia bo ja teraz usłyszałem, że chodzi o nadzur budowlany.

  #2002

  Anonim

  .

  #2003

  Anonim

  Witaj. U nas w Koluszkach jest podobnie. Termin oddania był do końca 2010 r. i nadal nic. U nas tlumaczą się Energetyką (prace przyłączeniowe maja rozpocząć się w kwietniu). Ta sama sytuacja jest w Żychlinie. Coś zaczyna mi tu brzydko pachnieć. Pozdrawiam.

  #2007

  Anonim

  No właśnie też się boję że nie mówią całej prawdy…

  #2008

  Anonim

  Witam
  Ja rowniez oczekuje na mieszkanie, jest to bardzo niepokojące, gdyż faktycznie w 4 kwartale 2010 miał być blok, wczoraj sie dowiedziałem, ze marcu na pewno nie oddadza, bo maja problem z kanalizacja. Zrobilem wywiad wsrod pracownikow na budowie, oni twierdza ze blok jest gotowy i nic tam nie robia. Martwie sie, gdyz ostatnio uslyszalem ze nigdy nie bedzie mozna wykupic, a umowa tego nie gwaratuje. Poza tym, podniesiono opłaty i teraz opłaty + czynsz ciezko zamknac w 1000 PLN. Martwie sie. Jak ktos cos wie niech pisze. W kupie sila, moze warto sie tematem zaineresowac

  #2052

  Anonim

  Takie czekanie jest już męczące, co chwila jakaś inna wersja i kolejne zmiany terminów. Ze strony internetowej wynika że blok powinien być oddany do końca 2010, później przełom styczeń/luty, luty/marzec, marzec teraz już mamy kwiecień i słyszę że zasiedlenie będzie dopiero w maju! Jak nie problemy z wodą to z kanalizacją. Nie wiem na co oni czekają i czemu tak zwlekaja z tym wszystkim.

  #2057

  Anonim

  Ostatnio gdy uaktualniali dane powiedzieli mi, że zasiedlenie po weekendzie majowym.

  #2112

  Anonim

  Jak chcesz poznać całą prawdę o TBS w Zgierzu i jego inwestycjach to wejdź na http://www.tbsy.pl
  Tu nie ma cenzury i propagandy Zarządu Zgierskiego TBS

  #2114

  Anonim

  no cóż niech Pan były prezes tej firmy, mieniący się jedynym sprawiedliwym pisze „bez cenzury” (choć nigdy nie słyszałem żeby na http://www.tbs24.pl była cenzura). no a strona na którą Pan zaprasza tam już wiele było wiadomości które nawet wyrokami sądu były usówane… taki pan jaki kram.

  #2118

  Anonim

  Zapomnijcie o jakimś wykupie mieszkań w Łodzi na Wojewódzkiego. Na Całym terenie jest założona hipoteka na Rzecz Banku Gospodarstwa Krajowego w Warszawie. Czyli przez jakieś minimum 30 lat o ile jeszcze nie dłużej póki TBS nie spłaci swoich kredytów nie będzie mogło sprzedać ŻADNYCH MIESZKAŃ na WŁASNOŚĆ

  #2122

  Anonim

  Panie Jacku bo jak mniemam tak ten”aplikant” ma na imię. niech Pan ludzi nie straszy, bo tych głupot to już nawet czytać się nie chce… nawet jeżeli jest gdzieś hipoteka to jako APLIKANT !!!! wie pan dobrze że bank może zawsze część działek z niej zwolnić, zwłaszcza że wartość kredytu do spłaty będzie coraz mniejsza. tak więc albo Pan nie mam pojęcia o tym co pisze, albo celowo chce straszyć ludzi…. i niszczyć firmę z której Pan ponad rok temu wyleciał.

  #2157

  Anonim

  Witam wszystkich TBS-siaków. Jak sie sprawy mają w nowo oddanym budynku przy Wojewódzkiego w Łodzi? Jaki macie opłaty? Czy wykończenie budynku jest w miarę ok? Gdyż w Koluszkach nie wiadomo kiedy oddadzą. Mówili że pod koniec Czerwca a teraz już słyszę że odbiory mogą potrwać jeszcze dwa miesiące. Koszmar!!! Ostatnio byłem to jakieś przeróbki robili i ściany kuli….

  #2158

  Anonim

  czesc. mieszkania maja byc oddane w czerwcu, ja juz mam dosc czekania. daj gg do siebie lub e-mail. pozdrawiam.

  #2159

  Anonim

  gg 15647359. napisz jak masz jakieś nowe wiadomości. Pozdro

  #2164

  Anonim

  Mieszkam na Wojewódzkiego, mamy piękne tablice ogłoszeniowe, a domofony analogowe – na gwarancji, ale za konserwacje pobiera się opłaty.dziwne nie. u notariusza Święcickiego w Zgierzu, nie było zbyt miło – na pytania nasze, arogancko odpowiadał notariusz, że nie musicie Państwo podpisywać umowy, bezczelność. Jesteśmy udziałowcami w spółce, a traktuje się nas jak natrętne muchy. Jak się zadzwoni w sprawie nowego mieszkania to jest och i ach, potem witamy was i MAMY WAS. Zastanawiam się nad sprzedażą udziału.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 22 total)

You must be logged in to reply to this topic.