Zielona Góra – Komunalne TBS

Zielona Góra – Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Budowa budynku mieszkalnego w zespole budynków wielorodzinnych na Os. Śląskim w Zielonej Górze

Inwestycja polega na budowie budynku mieszkalnego nr 4 – jednego z czterech budynków składających się na zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami zdrowia na potrzeby KTBS Sp. z o.o Zielona Góra. Budynek położony jest w Zielonej Górze, przy ul. Os. Śląskie na działce nr 1076.

Budynek zaplanowany jako trzy klatkowy, pięciokondygnacyjny plus poddasze nieużytkowe, całkowicie podpiwniczony. W części piwnicy zaprojektowano 17 garaży indywidualnych, w pozostałej części komórki lokatorskie (po jednej dla każdego mieszkania), trzy wózkownie (po jednej na segment), trzy pomieszczenia dla sprzątaczek, węzeł cieplny wraz z pomieszczeniem przyłącza wody oraz rozdzielnie elektryczne wraz z maszynowniami dźwigów hydraulicznych.

Na pozostałych kondygnacjach zlokalizowano łącznie 70 mieszkań o strukturze: M3 (dwa pokoje, 3 osoby w gospodarstwie) oraz M2 (jeden pokój, 2 osoby w gospodarstwie) dla 196 mieszkańców.

Zobacz: jak dostać mieszkanie komunalne i kiedy można je wykupić z bonifikatą!

Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Jaskółczej w Zielonej Górze

Zaprojektowany budynek będzie czterokondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony, jedno klatkowy dobudowany do istniejącego budynku mieszkalnego. Na kondygnacjach znajdzie się 8 mieszkań o strukturze M3 (dwa pokoje, trzy osoby w gospodarstwie) dla 24 mieszkańców. W piwnicy budynku zlokalizowano trzy garaże indywidualne, węzeł cieplny, pomieszczenie sprzątaczek wraz z WC, pomieszczenie przyłączy, rozdzielnię elektryczną oraz rowerownię.

Komunalne TBS
ul. Bohaterów Westerplatte 11,
65-034 Zielona Góra
tel. (68) 322 19 20

Rate this post