Z mieszkania komunalnego do TBS

Jeszcze tylko przez kilka dni najemcy mieszkań komunalnych w Śremie mogą składać wnioski o zamianę mieszkania na nowe z zasobu TBS. Śremskie TBS wraz z Gminą Śrem proponują zamieszkanie w nowo wybudowanym kompleksie mieszkaniowym.

Osiedle mieszkaniowe zlokalizowane jest w centrum Śremu przy ul. Żurawiej. Posiada dogodny dostęp do infrastruktury handlowej, placówek przedszkolnych i szkolnych oraz szpitala. Sąsiadujące tereny zielone oraz liczne ścieżki spacerowo – rowerowe w Parku Miejskim to niewątpliwe atrakcje zarówno dla miłośników aktywnego wypoczynku oraz osób ceniących spokój i wypoczynek na świeżym powietrzu.

W połowie czerwca została ustalona lista podstawowa przydziału mieszkań dla partycypantów, jednak osoby zainteresowane uzyskaniem mieszkania mogą jeszcze składać wnioski, które zostaną umieszczone na liście rezerwowej.

Osoby zainteresowane zamianą mieszkania proszone są o kontakt w biurze Śremskiego TBS przy ul. Grota Roweckiego 31 w terminie do 2 września 2013 r.
Do zasiedlenia dla dotychczasowych najemców zasobów komunalnych w czterokondygnacyjnych budynkach jest 20 mieszkań w tym:
– dwupokojowe z aneksem kuchennym o pow. 40,69 m2, czynsz około 470 zł.
– dwupokojowe z odrębną kuchnią o pow. 47,77 m2, czynsz około 550 zł.
– trzypokojowe z aneksem kuchennym o pow. 51,49 m2, czynsz około 590 zł.

Mieszkania zostaną oddane do użytkowania „pod klucz”, tzn. każde z nich wyposażone będzie w białą armaturę, kuchenkę gazową, piec gazowy dwufunkcyjny, płytki i panele podłogowe oraz kompletne instalacje wodno kanalizacyjne, elektryczne oraz gazowe co praktycznie pozwala na natychmiastowe zamieszkanie bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Do każdego mieszkania przypisana jest piwnica lokatorska, a do dyspozycji mieszkańców budynku jest także pomieszczenie przeznaczone na suszarnię. W każdym budynku znajduje się 6 garaży z możliwością wynajęcia oraz obszerny parking przed budynkiem.

Nowe mieszkania zostaną oddane do użytkowania do sierpnia 2014 roku.

Rate this post