Są jeszcze wolne mieszkania TBS w Sokołowie Podlaskim

Osoby z Sokołowa Podlaskiego i okolic, chętne na zamieszkanie w nowym budynku TBS-u, mogą jeszcze składać wnioski o wynajem mieszkania. Sokołowskie TBS buduje 83 mieszkania przy ul. Oleksiaka Wichury.

Największym atutem inwestycji jest jej atrakcyjna lokalizacja. Siedmiu-kondygnacyjny, trzy klatkowy budynek umiejscowiony będzie w niewielkiej odległości od centrum Sokołowa Podlaskiego. Z osiedla w przeciągu kilkuminutowego spaceru można dojść do kina, szkół, przedszkoli, szpitala, licznych punktów handlowych oraz sieci komunikacyjnej. Tuż obok znajduje się bardzo ciekawy teren o wyjątkowych walorach przyrodniczych – Park Ogińskiego.

TBS oferuje mieszkania na wynajem z możliwością wykupu o różnorodnych rozkładach i metrażach z balkonami oraz pomieszczeniami gospodarczymi. Będą to lokale dwupokojowe o powierzchni użytkowej od 36,5 m2 do 44,0 m2 i lokale trzypokojowe o powierzchni użytkowej od 60,4 m2 do 63,9 m2. Warunkiem najmu jest wniesienie przez przyszłego najemcę partycypacji (udział w kosztach budowy lokalu) oraz kaucji zabezpieczającej. Wysokość partycypacji najemcy to maksymalnie 30 procent kosztów budowy tego lokalu i będzie znana po rozstrzygnięciu przetargu na roboty budowlane. Kaucja zabezpieczająca (12-krotność czynszu) wpłacana jest przed zawarciem umowy najmu. Ponadto partycypant/najemca musi spełniać warunki określone w ustawie o niektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego.

Wnioski o wynajem mieszkania należy składać w siedzibie Spółki przy ul. Kosowskiej 75 w Sokołowie Podlaskim. Formularz wniosku do pobrania jest tutaj.
W dziale inwestycji Sokołowskiego TBS dowiedzieliśmy się, że nie ma określonego czasu do kiedy można składać wypełnione wnioski. W momencie, kiedy liczba osób chętnych przekroczy liczbę oferowanych lokali, osoby będą informowane, że są kwalifikowane do kolejnego budynku.
Planowany termin zasiedlenia budynku to drugi kwartał 2016 roku.

Koniecznie sprawdź  Zwrot partycypacji to przychód podatnika

1 Komentarz do Są jeszcze wolne mieszkania TBS w Sokołowie Podlaskim

Komentowanie jest wyłączone.