Są jeszcze wolne mieszkania TBS w Sokołowie Podlaskim

Osoby z Sokołowa Podlaskiego i okolic, chętne na zamieszkanie w nowym budynku TBS-u, mogą jeszcze składać wnioski o wynajem mieszkania. Sokołowskie TBS buduje 83 mieszkania przy ul. Oleksiaka Wichury.

Największym atutem inwestycji jest jej atrakcyjna lokalizacja. Siedmiu-kondygnacyjny, trzy klatkowy budynek umiejscowiony będzie w niewielkiej odległości od centrum Sokołowa Podlaskiego. Z osiedla w przeciągu kilkuminutowego spaceru można dojść do kina, szkół, przedszkoli, szpitala, licznych punktów handlowych oraz sieci komunikacyjnej. Tuż obok znajduje się bardzo ciekawy teren o wyjątkowych walorach przyrodniczych – Park Ogińskiego.

TBS oferuje mieszkania na wynajem z możliwością wykupu o różnorodnych rozkładach i metrażach z balkonami oraz pomieszczeniami gospodarczymi. Będą to lokale dwupokojowe o powierzchni użytkowej od 36,5 m2 do 44,0 m2 i lokale trzypokojowe o powierzchni użytkowej od 60,4 m2 do 63,9 m2. Warunkiem najmu jest wniesienie przez przyszłego najemcę partycypacji (udział w kosztach budowy lokalu) oraz kaucji zabezpieczającej. Wysokość partycypacji najemcy to maksymalnie 30 procent kosztów budowy tego lokalu i będzie znana po rozstrzygnięciu przetargu na roboty budowlane. Kaucja zabezpieczająca (12-krotność czynszu) wpłacana jest przed zawarciem umowy najmu. Ponadto partycypant/najemca musi spełniać warunki określone w ustawie o niektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego.

Wnioski o wynajem mieszkania należy składać w siedzibie Spółki przy ul. Kosowskiej 75 w Sokołowie Podlaskim. Formularz wniosku do pobrania jest tutaj.
W dziale inwestycji Sokołowskiego TBS dowiedzieliśmy się, że nie ma określonego czasu do kiedy można składać wypełnione wnioski. W momencie, kiedy liczba osób chętnych przekroczy liczbę oferowanych lokali, osoby będą informowane, że są kwalifikowane do kolejnego budynku.
Planowany termin zasiedlenia budynku to drugi kwartał 2016 roku.

2/5 - (1 vote)

1 Komentarz do Są jeszcze wolne mieszkania TBS w Sokołowie Podlaskim

Komentowanie jest wyłączone.