Właśnie padłam ofiarą pary oszustów podczas cesji partycypacji – pisze Pani Barbara

Na naszym forum pojawił się apel Pani Barbary do wszystkich którzy są w trakcie lub planują dokonać cesji partycypacji mieszkania które wynajmują. Pani Barbara padła ofiarą pary oszustów którzy wykorzystali jej zaufanie. Ku przestrodze warto przeczytać ten wpis i wyciągnąć wnioski na przyszłość…

Oto wpis:

Właśnie padłam ofiarą pary oszustów ,którym przepisaliśmy mieszkanie w TBS . Nie dostałam dużej części pieniędzy jaką pani KLAUDIA P.umawiała się dopłacić wraz z przekazaniem jej kluczy do mieszkania .Zaklinała sie na własne dzieci ,zapewniając nas że z dniem kiedy będziemy gotowi przekazać jej klucze da nam umowną kwotę bo jest uczciwą osobą i nie szuka problemów .

Kiedy zaczęliśmy naciskać na rozliczenie pieniędzy ,Klaudia P. zaczęła wymyślać, że pieniądze niechcący wpłaciła na konto nieletniej córki i że z tak dużą kwotą jest problem przy wypłacie i prosiła o cierpliwość ….potem była z dzieckiem w szpitalu ….a potem dostaliśmy od Pani Klaudii P. SmS , że podczas naszej nieobecności rozwierciła zamki i weszła do swojego mieszkania.

Wiedząc o tym że są tam nasze dokumenty do mieszkania ,klucze zapasowe oraz pieniądze, ogołociła nasze mieszkanie .Przed policją wszystkiego oczywiście się wyparła .Wszystko było zaplanowane od początku do końca, dziś to wiemy .podczas naszej wstępnej wyprowadzki dużych mebli , robiła zdjęcia w mieszkaniu razem z podstawionym rzekomym robotnikiem pod pretekstem ustalenia prac remontowych dzisiaj wiem po co ….nigdy nie poruszała tematu pieniędzy w SMS-ach.

Przestrzegam wszystkich aby rozliczali bezwzględnie pieniądze przed notariuszem, żadnych ustępstw tylko tak można się zabezpieczyć przed takimi oszustami ,zaufałam Parze oszustów którzy przewalili nas na kupę pieniędzy i zapewne zrobią to nie pierwszy raz bo mają w tym doświadczenie i żyją z tego na wysokim poziomie. Przez cały czas kiedy przyjmowaliśmy ich w domu wyglądali jak zwykli przeciętni ludzie nawet skromni ….całą bogatą krasę pokazali po włamaniu do mieszkania …drogie ciuszki i gadżety …łganie ,wypieranie i chamskie odzywki ….a tacy byli mili ….szok że można być taką zakłamaną świnią i patrzeć sobie codziennie w twarz żyjąc za czyjeś pieniądze …

Rate this post

1 Komentarz do Właśnie padłam ofiarą pary oszustów podczas cesji partycypacji – pisze Pani Barbara

Komentowanie jest wyłączone.