Toruńskie TBS wybudowało na medal

Inwestycja przy ul. Drzewieckiego 2 / Mohna 67-67D w Toruniu otrzymała wyróżnienie w konkursie „Budowa na medal Pomorza i Kujaw 2010” w kategorii budownictwo mieszkaniowe-wielorodzinne. Konkurs pod patronatem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego zorganizowała Pomorsko-Kujawska Izba Budownictwa oraz Kujawsko – Pomorskie Centrum Organizacji Imprez.

W nagrodzonym budynku znajdują się 83 mieszkania, z czego 19 dwuizbowych, 44 trzyizbowe, 17 czteroizbowych, oraz trzy pięcioizbowe. Łączna powierzchnia użytkowa mieszkań wynosi prawie 5 tys. m2. Poza częścią mieszkalną mieszkańcy otrzymają  do dyspozycji 63 podziemne miejsca parkingowe. Budynek zbudowany jest z nowoczesnych, energooszczędnych i ekologicznych materiałów budowlanych. Konstrukcja ścian zewnętrznych zapewnia ocieplenie znacząco wpływające na zmniejszenie kosztów związanych z ogrzewaniem.

W każdej klatce przewidziana jest winda do poziomu piwnic i podziemnych miejsc postojowych. Mieszkania wyposażone są w instalacje telewizji kablowej, Internetu, instalacje telekomunikacyjną, domofon cyfrowy, a także duże i przestronne balkony.

Teren wokół budynku jest ogrodzony, na powierzchni przylegającej znajduje się plac zabaw dla dzieci. Bezpieczeństwo zapewnia monitoring terenu oraz parkingu podziemnego dostępny za pośrednictwem telewizji kablowej.

Celem konkursu jest ukazywanie i promowanie dobrego budownictwa w regionie kujawsko–pomorskim, oraz inspirowanie twórczych działań zespołów projektowych i wykonawczych w dziedzinie budownictwa i architektury.

Przeczytaj także:  Toruńskie TBS – aktualne inwestycje

Koniecznie sprawdź  Właśnie padłam ofiarą pary oszustów podczas cesji partycypacji - pisze Pani Barbara

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*