Toruń – Toruńskie TBS

Toruń – Toruńskie TBS. Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Podgórskiej 14C w Toruniu

Zaprojektowany budynek mieszkalny wielorodzinny jednoklatkowy jest obiektem trzykondygnacyjnym, ostatnią kondygnację stanowi poddasze użytkowe. Budynek jest całkowicie podpiwniczony. W podpiwniczeniu zaprojektowano 6 garaży indywidualnych, komórki lokatorskie, wózkownie, suszarnie, pomieszczenie techniczne. Na pozostałych kondygnacjach zaplanowano 9 mieszkań dwu i trzypokojowych o powierzchni od 43,22m2 do 62,30 m2.

Zestawienie powierzchni mieszkań:
– mieszkanie dwupokojowe – 3 szt
– mieszkania trzypokojowe – 6 szt.
Razem ilość mieszkań – 9 szt.

Planowany termin zakończenia inwestycji: sierpień 2016r.

Budowa 5 budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Watzenrodego w Toruniu – osiedle JAR

W dniach 31.08/01.09.2015r. zasiedlone zostały pierwsze 3 budynki na osiedlu JAR przy ul. Watzenrodego 10, 10a, 13 w Toruniu.

Inwestycja obejmuje budowę 5 budynków z mieszkaniami na najem z partycypacją osób fizycznych. W pierwszym etapie zostały wybudowane 3 budynki z 90 mieszkaniami o pow. od 33 do 60 m2. Mieszkania są w pełni wykończone i wyposażone w armaturę sanitarną. Każde mieszkanie ma swój balkon lub taras (mieszkania na parterze). Oprócz tego do każdego mieszkania przynależna jest komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w hali garażowej pod budynkiem. Do wszystkich mieszkań i do hali garażowej w części piwnicznej jest zapewniony dostęp dla osób niepełnosprawnych poprzez zainstalowanie w każdej klatce  platform dla osób niepełnosprawnych. Teren będzie kompleksowo zagospodarowany. W każdym kompleksie przewidziano zieleń, parkingi zewnętrzne, place zabaw, śmietniki i placyki gospodarcze. Cały teren oraz hale garażowe są monitorowane.

Budowa 7 budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Poznańskiej w Toruniu

Osiedle mieszkaniowe składać się będzie z 7 budynków cztero lub/i pięciokondygnacyjnych, z częścią piwniczną. Zaplanowano łącznie 458 mieszkań budowanych w 3 etapach.
Obecnie rozpoczęto procedurę przetargową na opracowanie koncepcji programowo-przestrzennej oraz dokumentacji projektowo-kosztorysowej.

Toruńskie TBS
ul. Czarlińskiego 16,
87-100 Toruń
tel.(56) 652 82 88, 655 49 79

Rate this post