Toruńskie TBS Orłem Polskiego Budownictwa

Toruńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. otrzymało II nagrodę w kategorii Budownictwo Mieszkaniowe w konkursie „Orły Polskiego Budownictwa 2013”. To już kolejne wyróżnienie w tym roku dla TTBS.

Konkurs zrealizowany został w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość 2020 a jego organizatorem jest Mazowieckie Zrzeszenie Handlu, Przemysłu i Usług założone przez grupę przedsiębiorców z Warszawy i Mazowsza, mających wieloletnie doświadczenia w działalności społecznej wspierającej rozwój regionu mazowieckiego. Zrzeszenie realizuje wiele projektów które sprzyjają rozwojowi polskiej przedsiębiorczości.
Patronat honorowy nad konkursem objęło Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej.

Działalność Toruńskiego TBS w tym roku była wyjątkowo doceniona. 18 października w konkursie zorganizowanym przez Forumbiznesu.pl spółka zdobyła „Złote Godło Najwyższa Jakość Quality International 2013” w kategorii QI SERVICES – usługi najwyższej jakości za budowanie mieszkań w standardzie „Pod klucz” oraz „Godło Najwyższa Jakość Quality International 2013” w kategorii QI ORDER – zarządzanie najwyższej jakości.
Miesiąc wcześniej TTBS wyróżniono w prestiżowym konkursie „Budowa na medal Pomorza i Kujaw 2013”. Wyróżnienie zostało przyznane w kategorii Budownictwo mieszkaniowe – wielorodzinne za budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami zlokalizowany przy ul. Hallera 4 w Chełmży. Kolejnym osiągnięciem była nominacja w konkursie „Obiekt roku – edycja 2011-2012”. Nominacja została przyznana budynkom mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Gerwazego 3-9 i Podgórskiej 14d w Toruniu.
Początek roku przyniósł nominację w konkursie „Jakość Roku 2013” – największym konkursie promującym jakość w Polsce organizowanym przez Fundację Qualitas oraz nominację do tytułu „Lider Rozwoju Regionalnego 2013” w promocyjnym programie prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcję Forum Przedsiębiorczości, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.

Zobacz także: Toruńskie TBS – aktualne inwestycje

Rate this post