PIERWSZY TAKI BUDYNEK WIELORODZINNY TBS W TARNOWIE

TBS w Tarnowie na finishu. Dobiega końca realizacja nowego budynku wielorodzinnego Tarnowskiego TBS zlokalizowanego przy ul. Sportowej 7 w Tarnowie. Już w październiku b.r. zostanie oddany do zasiedlenia obiekt z 50 mieszkaniami na wynajem oraz 48 miejscami postojowymi. Jest to pierwszy tego typu budynek w Tarnowie, który…

na potrzeby mieszkalnictwa zastosował tak nowoczesne rozwiązania technologiczne. Został zaprojektowany w zgodzie z warunkami technicznymi 2014, które mają podwyższone wymagania co do energooszczędności i izolacyjności budynków. Dodatkowo zastosowano innowacyjną i ekologiczną metodę ogrzewania obiektu absorpcyjnymi gazowymi pompami ciepła, która niesie za sobą duże oszczędności dla najemców.

Ciche i spokojne osiedle

Ogrodzenie budynku oraz zamontowanie monitoringu wokół obiektu ma zapewnić spokój i bezpieczeństwo mieszkańców. Koncepcja urbanistyczno –architektoniczna zakłada, że w rejonie ulic Sportowa – Prusa – Reja powstanie kompleks trzech tak nowoczesnych budynków. Tarnowskie TBS zaprasza wszystkich zainteresowanych do kontaktu w celu uzyskania wszelkich informacji, a w perspektywie do podpisania umowy partycypacyjnej, a następnie do umowy najmu.

Tarnowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.

33-100 Tarnów ul. Graniczna 8A,

tel: 14 688 99 80, fax: wewn. 6, e-mail: biuro@tarnowskietbs.pl

Regon 851759358, NIP 873-27-88-339,

5/5 - (1 vote)

1 Komentarz do PIERWSZY TAKI BUDYNEK WIELORODZINNY TBS W TARNOWIE

Komentowanie jest wyłączone.