Ostatnie dni składania wniosków na mieszkanie

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1głosów, średnia: 4,00z 5)
Loading...

W Tomaszowie Mazowieckim ruszyła kolejna inwestycja TTBS, której finałem będzie blok z 36 lokalami na wynajem. Zainteresowani mieszkaniami powinni się śpieszyć – Towarzystwo przyjmuje wnioski do 24 października br.

Nowy budynek pnie się w górę przy ulicy Stolarskiej 31B. Według planu będzie on czterokondygnacyjny, podpiwniczony i 4 klatkowy. Dużą zaletą jest lokalizacja w spokojnej i bezpiecznej okolicy.

Mieszkania, które w większości będą dwupokojowe z balkonem i komórką lokatorską, zostaną oddane w standardzie „pod klucz”. Na wyposażeniu znajdzie się kuchnia gazowa, wanna, biały montaż, wyłożone będą płytki podłogowe i ścienne. Każdy lokal będzie posiadał indywidualny system ogrzewania. Na ogrodzonym osiedlu do dyspozycji mieszkańców powstaną miejsca parkingowe oraz plac zabaw.

Planowany termin zasiedlenia budynku to październik/listopad 2014 r. Wnioski należy składać w siedzibie Tomaszowskiego TBS do 24 października 2013 roku. Osoby zdające lokal komunalny mogą liczyć na bonifikatę do 40 procent.

Zobacz także:

Tomaszowskie TBS – aktualne inwestycje

Mieszkanie z TBS, czy na kredyt?

Koniecznie sprawdź  Konferencja "Polski Rynek Mieszkaniowy 2010"

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*