Nabór na mieszkania w Szczecinie

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. ogłasza nabór osób chętnych do partycypowania (współfinansowania) w kosztach budowy mieszkań przeznaczonych na wynajem przy ulicy Krasińskiego 71-72 w Szczecinie. Osoby partycypujące w kosztach budowy mieszkań zostaną ich najemcami. Wysokość partycypacji wynosi 30% kosztów budowy mieszkania.

Przedmiotem niniejszej oferty są przygotowane do wynajmu następujące lokale mieszkalne:

 

Oferta mieszkań

 

Koszt jednostkowy nabycia partycypacji w kosztach budowy mieszkania wynosi 1.470 zł za 1 m² powierzchni użytkowej. Osoby zainteresowane najmem mieszkania powinny spełniać warunki określone w ustawie o niektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego.

Wnioski o zawarcie umowy partycypacji należy składać osobiście w siedzibie spółki w terminie od 21 listopada 2011 roku do 9 grudnia 2011 roku. W przypadku większej liczby kompletnych, złożonych wniosków na dany typ mieszkania w stosunku do liczby mieszkań odbędzie się publiczne losowanie, w którym wezmą udział wnioskodawcy lub ich pełnomocnicy.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty można uzyskać w siedzibie Spółki, w pokoju nr 4 (parter) lub telefonicznie pod numerem 91/4309134

Zobacz także:  Szczecińskie TBS najlepsze w Polsce

Rate this post