Szczecińskie TBS najlepsze w Polsce

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego zdobyło pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych TBS-ów za rok 2011 organizowanym przez „Strefę Gospodarki”– biznes magazyn, ogólnopolski dodatek do „Dziennika Gazety Prawnej”.

To dla nas wielkie wyróżnienie i powód do radości, że nasza praca została doceniona – mówi prezes Szczecińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Grażyna Szotkowska.
To przede wszystkim zasługa wspaniałego, kreatywnego zespołu ludzi, którzy pracują w naszej spółce oraz doskonale układającej się współpracy z Miastem Szczecin, które jest otwarte na nasze pomysły i wspiera nas we wszystkich działaniach – dodaje prezes zwycięskiego TBS-u.

Organizatorzy rankingu analizowali takie kwestie jak m.in. podejmowane inwestycje, dane finansowe, działania na polu zarządzania nieruchomościami, posiadane nagrody i certyfikaty, wykorzystanie środków unijnych, autorytet którym cieszy się dane przedsiębiorstwo w branży. Brano pod uwagę również współudział firmy w życiu lokalnych społeczności, integrację z nimi, prowadzoną politykę personalną i politykę jakości.

Przyznam, że werdykt nas zaskoczył, nie spodziewaliśmy się pierwszego miejsca. Dla mnie bardzo cenna była również informacja, że większość polskich TBS-ów wskazywała w swoich ankietach właśnie szczecińską firmę jako najlepszą ich zdaniem w kraju – mówi Grażyna Szotkowska.

Rate this post