Zwrot partycypacji

This topic contains 2 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 5 years, 8 months temu.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #4935

    Anonim

    A co w sytuacji, gdy partycypantem jest inna osoba – nie najemca. Czy zwrot partycypacji odbywa się na tych samych zasadach? Czy mają zastosowanie przepisy art.29a ust.3 ?

    #1014

    Anonim

    .

    #4941

    Anonim

    To są dwie odrębne umowy. Najczęściej, jeżeli nie ma innego partycypanta, rozwiązuje się obie naraz.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.