Zasady rozliczania C.O.

This topic contains 1 odpowiedź, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 6 years, 9 months temu.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #3107

    Anonim

    Witam
    Czy orientuje się ktoś czy w TBS-y mają obowiązek stworzenia regulaminu rozliczania centralnego ogrzewania wg. podzielników kosztów? W moim TBS takowe podzielniki zostały zainstalowane ale brak jest jakochkolwiek zasad. Czy Art.45a ustawy Prawo energetyczne dotyczy również TBS?

    #661

    Anonim

    .

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.