zamiana mieszkania

This topic contains 5 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 9 years, 4 months temu.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #589

  Anonim

  witam, może ktoś mi pomoże. Chcemy dokonac zamiany mieszkania w ramach tbs chorzów, nawet w tej samej klatce tylko z parteru na piętro drugie. I napotykamy problemy ze strony tbsów. Próbują nam wmówić, że zmieniła się ustawa, więc pewne zapisy z umowy nie obowiązują, ale nikt z lokatorow nie dostal żadnego aneksu do umowy. Zamianę mieszkania trakują jako nowy przydział na mieszkanie, a więc znów musimy przejść przez komisję mieszkaniowią itd, a cesji partycypacji zrobić nie można własnie z powodu tej zmiany w ustawie. Czy ktoś zamieniał mieszkania w ramach tbsu? czy placiliści kolejny raz kaucję za mieszkanie, jeżeli jest ono równorzędne z tym waszym?

  #2898

  Anonim

  .

  #2902

  Anonim

  Witam, moje 2 siostry zamieniały sie na większe mieszkania w TBS. Nie było żadnyh problemów (tylko były to mieszkania bez partycypacji, tylko z kaucją). Do mieszkań o większym metrażu musiały dopłacić tylko różnicę w kaucji 🙂 Poszło to bardzo sprawnie, po tygodniu były juz na nowych mieszkaniach :)) Ale z tego co wiem, to co TBS to inny regulamin:((( niesetety…

  #3586

  Anonim

  Witam, mam pytanie co do zamiany mieszkania : tylko z kaucją, na inne z wpłaconą partycypacja? chodzi też o dwa różne TBSy, czy te dwie różnice są problemem?

  #3640

  Anonim

  Witam
  Czy udało się Państwu zamienić mieszkanie? Jestem w takiej samej sytuacji.
  Pozdrawiam

  #3999

  Anonim

  Niestety, nadal nie udalo mi sie nadal zamienic mieszkania, ale dlatego, ze nie znalazlam chetnej osoby na zamiane. Wiekszosc osob, chce uciec od TBSu.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.