zalozenie podwójnych drzwi wejściowych

This topic contains 5 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 9 years, 7 months temu.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #940

  Anonim

  .

  #4623

  Anonim

  Witam! Mam pytanie czy można założyć podwójne drzwi do mieszania czy czeba pisać pismo jakieś do TBS? Są bardzo cienkie ściany szpary w drzwiach wejściowych do mieszkania zimą idzie zimno przez te szpary wszystko słychać z klatki w mieszkaniu i tak samo te ściany cienkie wszystko słyszymy co u sąsiadów w domu się dzieje masakra

  #4625

  Anonim

  Podanie.
  Z tego co się orientuję, to drzwi nie mogą się otwierać na zewnątrz mieszkania.
  Chyba lepiej jak napiszesz podanie z prośbą o wymianę drzwi na antywłamaniowe.

  #4627

  Anonim

  Generalnie tak jak było powiedziane drzwi nie mogą otwierać się na zewnątrz… i na 2 drzwi (otwierające się na klatkę schodową)
  tbs na pewno nie wyrazi zgody.
  Rozejrzyj się jak mają sąsiedzi jesli część ma pozakłdane tzn że tBS-y nie wnikają i nie utrudnią życia mieszkańcom,pozakładali je oczywiście pomijając pismo do tbs.

  #4629

  Anonim

  Tak to też zależy od TBSu. W moim były przypadki wzywające do wymiany takich bubli ale nie było nigdy zakazu wymiany na inne drzwi. W tym przypadku to też zależy od TBS bo może zastrzec, ze drzwi wizualnie mają odpowiadać drzwiom zdemontowanym.

  #4632

  Anonim

  Rzeczywiście jest tak jak w powyższym poście. Drzwi nie mogą zmieniać kierunku otwierania i mają mieć kolor jak te przed wymianą. Jeśli są w miarę dobre, lepiej je odświeżyć i po sprawie.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.