wybory i obietnice

This topic contains 4 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 8 years, 11 months temu.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #1063

  Anonim

  .

  • This topic was modified 7 years, 6 months temu by  Redakcja.
  • This topic was modified 6 years, 10 months temu by  Redakcja.
  #5136

  Anonim

  Gdzie w Waszych miastach beda kandydaci na prezydenta? Może trzeba się do nich ‚dopchac’ i zapytać, tak jak chłopiec od siostry z wypłata 2000 i niepełnosprawna kobieta, o losy TBSow i możliwość ich wykupu? W przedwyborczym zamieszaniu można więcej ugrać, JOWy z dnia na dzień zyskały referendum. 😉

  #5137

  Anonim

  jesteśmy niewolnikami TBS a nie mieszkańcami. płacimy za złudzenia, że może tak się zdarzy ten wykup. A tak na prawdę nikt o tym nie mówi na głos np. w TV. taki niewygodny temat. ale spowiedź mieszkańca co ma i ile zarabia oraz w jakiej firmie to co 2 lata obowiązkowo. Najbardziej irytuje mnie, że osoby które za grosze mieszkają w lokalach otrzymanych od urzędu miasta, płacą grosze i nie muszą składać żadnych deklaracji oraz nikt ich nie sprawdza.

  #5140

  Anonim

  Może jak mamy teraz takiego „wspaniałego” i dobro dusznego prezydenta, który wszystko umie i wszystko potrafi załatwić i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych tak jak za młodzieńczych lat nocne wędrówki po górach bez latarki 🙂 to niech zmieni ustawę i da nam wykupić mieszkania?

  #5145

  Anonim

  to nie jest tak, że mieszkania komunalne, które ludzie otrzymują z urzędu miasta kosztują grosze. Szwagierka za komunalne 48 m płaci tyle czynszu co ja za 60 m w TBS. Tyle tylko, że ona naprawdę ma niskie zarobki i dostaje dotację do mieszkania. A ja jestem za bogata na dotację, a za biedna na to, żeby kupić sobie mieszkanie na własność. I bulę dla TBS co miesiąc, bo gdzieś mieszkać przecież muszę.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.