UWAGA NA OSZUSTÓW PRZY ODSTĄPIENIU CESJI !!!!!!!!!!!

This topic contains 4 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  Anonim 8 years temu.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #1165

  Anonim

  Właśnie padłam ofiarą pary oszustów ,którym przepisaliśmy mieszkanie w TBS . Nie dostałam dużej części pieniędzy jaką pani KLAUDIA P.umawiała się dopłacić wraz z przekazaniem jej kluczy do mieszkania. Zaklinała się na własne dzieci ,zapewniając nas że z dniem kiedy będziemy gotowi przekazać jej klucze da nam umowną kwotę bo jest uczciwą osobą i nie szuka problemów.

  Kiedy zaczęliśmy naciskać na rozliczenie pieniędzy ,Klaudia P. zaczęła wymyślać, że pieniądze niechcący wpłaciła na konto nieletniej córki i że z tak dużą kwotą jest problem przy wypłacie i prosiła o cierpliwość ….potem była z dzieckiem w szpitalu ….a potem dostaliśmy od Pani Kaudii P. SmS , że podczas naszej nieobecności rozwierciła zamki i weszła do swojego mieszkania.Wiedząc o tym że są tam nasze dokumenty do mieszkania ,klucze zapasowe oraz pieniądze, ogołociła nasze mieszkanie .Przed policją wszystkiego oczewiśćie się wyparła .Wszystko było zaplanowane od początku do końca, dziś to wiemy .

  Podczas naszej wstępnej wyprowadzki dużych mebli , robiła zdjęcia w mieszkaniu razem z podstawionym rzekomym robotnikiem pod pretekstem ustalenia prac remontowych dzisiaj wiem po co ….nigdy nie poruszała tematu pieniędzy w SMS-ach.

  Przestrzegam wszystkich aby rozliczali bezwzględnie pieniądze przed notariuszem, żadnych ustępstw tylko tak można się zabezpieczyć przed takimi oszustami .zaufałam Parze oszustów którzy przewalili nas na kupę pieniędzy i zapewne zrobią to nie pierwszy raz bo mają w tym doświadczenie i żyją z tego na wysokim poziomie. Przez cały czas kiedy przyjmowaliśmy ich w domu wyglądali jak zwykli przeciętni ludzie nawet skromni ….całą bogatą krasę pokazali po włamaniu do mieszkania …drogie ciuszki i gadżety …łganie ,wypieranie i chamskie odzywki ….a tacy byli mili ….szok że można być taką zakłamaną świnią i patrzeć sobie codziennie w twarz żyjąc za czyjeś pieniądze …..

  #6150

  Anonim

  Jakie miasto?

  #6152

  Anonim

  Proszę podać ich adres:)

  #6184

  Anonim

  warszawa bielany

  #6185

  Anonim

  z całym szacunkiem ale takie są skutki naiwności, trudno mi zrozumieć takie ustępstwa, wszystko powinno być załatwione przed notariuszem,,,, kto w dzisiejszych czasach wierzy na słowo…?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.