Ustawa

This topic contains 12 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  Anonim 8 years, 7 months temu.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #1087

  Anonim

  Piękną wysmarowali nam ustawę,vide- Dziennik Ustaw 2015 poz.1582 „Ustawa z dnia 10.09.2015. Osiem lat się nad tym głowili. Nie pozostało już nam nic,tylko się sprężyć i kto żyw, gnać w niedzielę do urn wyborczych i oddać swój cenny głos na PIS.

  /tak się zdenerwowałem,że nie mogłem trafić butelką piwa do ust :>

  #5257

  Anonim

  .

  • This reply was modified 7 years, 11 months temu by  Redakcja.
  • This reply was modified 7 years, 11 months temu by  .
  • This reply was modified 6 years, 10 months temu by  Redakcja.
  #5258

  Anonim

  Duda nas okradł podpisując tę ustawę. Eh… Dalej głosujcie na PiS.

  #5259

  Anonim

  Pan Prezydent Duda teraz i tak nic nie mógłby zrobić,bo w obecnym Sejmie jest większość parlamentarna PO/PSL i zawsze przegłosują swoje.Nie mieszaj ludziom w głowach i nie nazywaj Prezydenta i PIS-u złodziejami,bo ludzie nie są tacy głupi.Obecny Rząd nas załatwił,zobaczymy,jak nas potraktuje PIS. „Los nie świnia i zawsze się może obrócić”.

  #5264

  Anonim

  do Leszek

  Nie słyszałem,żeby PIS coś ukradł,może podzielisz się z nami tą rewelacją a może Tobie najzwyczajniej się mylą partie polityczne ?

  #5266

  Anonim

  Każdy głupi może zobaczyć kto podpisał ustawę, co oznacza, że Duda się na to zgodził. A to, że napisałem, że nas okradł, to była w pewnym sensie metafora.

  #5267

  Anonim

  ….okradł” = m e t a f o r ą ..

  jak to mawiał znany prawnik, „zawsze dwóch traktorzystów przegłosuje jednego profesora /nie ujmując traktorzystom/ – ano podpisał i wlaśnie o to się rozchodzi,żeby nie mogli już go zmuszać/większością głosów/ do następnych podpisów :>]]]

  #5268

  Anonim

  Rozumiem, że prezydent ma wszystko podpisywać, jak leci, bo przecież i tak przegłosują ustawę?! Tak dla niewtajemniczonych: Sejm może weto Prezydenta odrzucić większością kwalifikowaną 3/5 głosów w obecności połowy ustawowej liczby posłów, więc już tak łatwo by nie było (np. sytuacja z Panem Ziobro, któremu planowano znieść mandat poselski). Poza tym troszkę czasu upłynęłoby, po sprzeciwie prezydenta, a że to była końcówka tej kadencji Sejmu, więc zapewne próba przegłosowania weta prezydenckiego odbyłaby się za kadencji nowego rządu innej partii.

  #5272

  Anonim

  Nie mieszaj ludziom w głowach tymi ustawami.To,co podpisał Prezydent Andrzej Duda /Ustawa z 10.09.2015/ to nowy rządowy program popierania budownictwa mieszkaniowego /słuszny i potrzebny/. Natomiast Ustawa z dn.10.06.2015 uwolniła sprzedaż mieszkań,ale tylko w sp-niach mieszkaniowych /niektóre sp-nie też budowały z kredytów KFM/ TBS-y w tej Ustawie najzwyczajniej olano.I tę ustawę podpisał Komorowski.Przez 8 lat obiecywali i zwodzili.Jakie jest wyjście ?Ano wybrać PIS i pisać petycje o wykup.Jak PIS będzie miał większość w Sejmie,jest światełko w tunelu.Nie ma innej możliwości.

  #5276

  Anonim

  martwi mnie to, że ten portal stał się miejscem propagandy wyborczej, ku ścisłości, ustawa z czerwca daje możliwość wykupu tbs ale przy zgodzie tbs, wcześniej musiało się zgodzić miasto a teraz tbs, istotne jest teraz aby zdjęto blokady z ustawy w postaci zgody tbs a żeby tbs miał obowiązek sprzedaż lokal jeżeli najemca złoży taki wniosek.Trzeba bowiem wystosować nową petycję do nowego rządu żeby się załapać, jak się zacznie masowe rozdawnictwo, tak jak kiedyś mieszkańcy mieszkań lokatorskich… trzeba działać, APEL do administratora- składamy nową petycję!!!!

  #5278

  Anonim

  to śmieszne, treść znowelizowanej ustawy o tbsach, teraz tbs ma wyrazić zgodę, przecież tbs to miasto które ma 100% udziałów w tbsach, dlaczego traktują ludzi jak idiotów, trzeba nagłośnić sprawę…

  #5286

  Anonim

  no więc o to chodzi,że ustawa z czerwca nie wniosła nic nowego,bo w ustawie z 2011 r. też potrzebna była zgoda TBS.Ani wtedy,ani teraz bez zgody TBS ani rusz,dlatego to nie była żadna agitka wyborcza,tylko trzeźwe myślenie,że skoro jeden Rząd stawia kłody pod nogi,to może drugi uwolni ten wykup.Przecież TBS-y to spółki miejskie tzn.miasto i TBS mówia jednym głosem.Ludzie czy to tak trudno pojąć ?’panstwo robi se z nas jaja’ -tak- dlatego trzeba było ich wyrzucić,proste jak świński ogon :>]]]]]]]

  #5292

  Anonim

  składamy nową petycję- prośba do administratora!!!!

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)

You must be logged in to reply to this topic.