tbs zgierz przedszkole w bloku mieszkalnym

This topic contains 4 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 10 years, 12 months temu.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #463

  Anonim

  mam pytanie do najemców mieszkań w Łodzi na Wojewódzkiego, bl. 9. Czy wiecie że w bloku nr 9 na parterze chcą zrobić przedszkole? Co o tym sądzicie, zgadzacie się mieć za współlokatorów hałasujące przedszkolaki??????? Czy możemy się na to nie zgodzić???

  #2535

  Anonim

  .

  #2648

  Anonim

  Witam.Niestety to już fakt, przedszkole już prowadzi nabór. To koszmar,że takie decyzje zapadają po za wiedzą pozostałych zainteresowanych, szumnie nazwanych „udziałowcami”. Należałoby zapytac ,jaką korzyśc będą mieli z tego pozostali najemcy? Bo ja widzę same minusy- hałas, zwiększony ruch samochodów, spaliny, walki o przejazd i miejsca postojowe. Współczuję najemcom lokali bezpośrednio nad przedszkolem. Należy im się przynajmniej obniżenie kosztów nabycia udziałów tej puszki pandory.
  Trzeba by zasięgnąc porady prawnika, czy udziałowcy maja prawo do decyzji w takich kwestiach i działac!!!!

  #2726

  Anonim

  Popieram w całej rozciągłości. Myślę, że nalezy się najemcom z bloku nr 9 jakaś forma rekompensaty.

  #3125

  Anonim

  To już będzie pół roku jak mieszkam nad przedszkolem i muszę stwierdzić, że jak od początku nie rozumiałem niepokojów związanych z tą placówką to do dzisiaj nie rozumiem. Przedszkole funkcjonuje w najlepsze a administracja stanęła na wysokości zadania i bardzo sensownie rozwiązała sprawę dojazdu, więc nie ma sytuacji zajeżdżania się przez obce samochody. Mieszka się tak jak gdzie indziej.
  Mogę stwierdzić, że są nawet plusy polegające na tym, że nikomu nie przeszkadza tupanie w moim lokalu a nawet jak zrobię przyjęcie w weekend to wiem, że nikt nie przyjdzie na skargę z dołu bo przedszkole w weekendy nie funkcjonuje.
  Poza tym przedszkole musi zachować odpowiednie standardy i w zimie nikt na dzieciach nie będzie oszczędzał, więc lokal poniżej mojego jest stale ogrzewany co prawdopodobnie również ma ogromne znaczenie na mój lokal.

  Pozdrawiam wszystkich pesymistów.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.