TBS Strzelecka – co jest nie tak?

This topic contains 6 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 12 years temu.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #389

  Anonim

  .

  #2372

  Anonim

  Zauważyłem, że od jakiegoś czasu wszyscy uciekają z TBSu na Strzeleckiej. W chwili, kiedy ofert cesji partycypacji z innych warszawskich TBSów pojawia się jak na lekarstwo, z tego co parę dni jest coś nowego. W sumie naliczyłem już chyba 7 mieszkań, które obecnie można tam dostać. Moje pytanie – co jest tam nie tak, że wszyscy chcą się pozbyć tego lokum?

  #2375

  Anonim

  Witam,
  mieszkam na Strzeleckiej i jest gorzej niz tragicznie.W Tym TBS mieszka mnóstwo rodzin i dużo mieszkań wynajmowanych dla ludzi którzy traktuja te mieszkania jak lokum przejściowe.Administracja pracuje tragicznie, ludzie nie szanuja się nawzajem.Administracja praktycznie nie robi nic ,żeby poprawic funkcjonowanie ludzi, mieszkajacych w tym TBSie.Administracja nie przestrzega nawet godzin swojej pracy.Na terenie osiedla jest dużo nieprawidłowości z ,którymi nic sie nie robi.Administracja funkcjonuje niewłaściwie.

  #2376

  Anonim

  Witam,

  na szczęście nie mieszkam w tym TBSie ale słyszałam wile niepochlebnych opinii zarówno na temat mieszkańców jak i pracy administracji… Z resztą również zwróciłam uwagę, że ilość pojawiających się ogłoszeń odnośnie odstąpienia partycypacji w tym TBSie jest o wiele większa niż w pozostałych warszawskich TBSach. Coś w tym musi być ….

  #2382

  Anonim

  Normalny TBS, normalni ludzie, mieszkalam tam kilka lat i mieszkalo mi sie zupelnie dobrze. Od kilku lat mieszka tam ktos z mojej rodziny i nie narzeka. A dlaczego pojawilo sie wiecej ofert? Moze trudniej jest zbyc partycypacje po tej stronie Wisly – nadal te rejony miasta maja gorsza slawe niz W-wa lewobrzezna.
  Ja chce zbyc moja partycypacje nie dlatego, ze ze Strzelecka jest cos nie tak, ale dlatego, ze w ogole chce wyjsc z tej formy wlasnosci. Tak samo bym postepowala jakbym miala ten TBS w innej dzielnicy. To jest chyba najbardziej oczywiste wytlumaczenie i prawdopodobnie inni zbywajacy maja podobny powod.

  #2693

  Anonim

  Mieszkam tu 8 lat. Co jest nie tak? Prawie wszystko. Totalny syf. Mieszkają tu świnie i brudasy. Nie wiem skąd Ci ludzie się wzięli, ale ludzkie odchody w windach, syf na klatkach, uszkodzone drzwi wejściowe (wyrwane klamki, wyłamane zamki) to norma. Nie wiem ale chyba z szałasów sie przeprowadzili niektórzy ludzie. najlepszy jest czynsz. W ciągu 8 lat wzrósł o 260%. Administracji już tu nie ma. I tak nic nie robili. Śmieci za kontenerami pół roku leżały i już sie nie mieściły- „nie sprzątniemy bo wywóz jest drogi” – wysłałam im maila, że do GIOŚ-u ich podam – po 3 dniach było czysto.

  #2694

  Anonim

  P.S. Oczywiście nie wszyscy tam mieszkający to świnie i brudasy, ale jak się tyle kasy płaci za nie swoje mieszkanie to się powinno czegoś wymagać – a tam od lokatorów wymaga się tylko pieniędzy!!! Jeszcze ze 4 lata i 2k będziemy płacić za ten Totalny Budowlany Syf. (syf czyt. TBS to złodzieje!!!)

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.