TBS – państwo w państwie?

This topic contains 3 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  Ewelina 5 years, 1 month temu.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #11401

  MAREK

  TBS, to całkiem dobre rozwiązanie. Problem polega na tym, że brakuje społecznego organu kontrolnego np. w postaci najemców. Póki co jest to państwo w państwie.

  #25031

  abc

  ciągle tak jest, ale też najemcy mają z tego profity jak potrafią zatroszczyć się o swoje

  #25642

  paulka69

  ABC o jakich profitach mówisz bo jakoś nie zauważyłam bym miała profity z powodu zamieszkania w TBS… dodatku prywatnym w którym prezes robi co chce i póki co to my naciskamy na różne organy władzy by zainteresowały się samowolą w TBS.
  Mam nadzieje że nowa ustawa pozwoli wykupić ludziom mieszkania na faktycznie preferencyjnych warunkach. Było by super gdyby ustanowiono nadzór państwowy nad tymi lokalami TBS których najemcy nie wykupią a prezesi straca władzę absolutną i przestana traktować TBS jak prywatny folwark.

  #25655

  Ewelina

  Też jestem tego zdania że ciągle tylko słychać że nie mają pieniędzy, nic nie będziemy robić, mieszkańcy niszczą to muszą zrobić.nawet place zabaw dla dzieci są usuwane. Ale nie ważne że płaci się tyle co za wynajem mieszkania. Słowa prośby nic nie dają, odzywają się chamsko i okropnie. Zachowanie poniżej krytyki. Nie wiem skąd to się bierze ale uważam że jeśli w końcu państwo wzieloby się za kontrolę i trzymało rękę na pulsie skonczylaby się samowolka. I napełnianie sobie kieszeni i wzięliby się do pracy.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.