TBS OPOLE – Nakłanianie najemców na ustawienie szlabanu pomimo braku takiej potrzeby.

This topic contains 4 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 10 years, 6 months temu.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #387

  Anonim

  .

  #2368

  Anonim

  W ostatnim tygodniu kilku „mieszkańców” (conajmniej 2 osoby) budynku przy ulicy Hallera rozpoczęło akcję zbierania podpisów od najemców wyrażających chęć ustawienia szlabanu przy wjeździe na parking(oczywiście na koszt mieszkańców).Na parkingu tym nie występuje problem braku wolnych miejsc, o każdej porze dnia i nocy jest ich conajmniej kilka. Osoby zbierające podpisy zachowują się jak akwizytorzy i być może reprezentują interesy firmy sprzedającej bądź instalującej szlabany. Aby przekonać do kupna nie mając rozsądnych argumentów straszą, że jeżeli większość mieszkańców kupi szlaban to reszta nie będzie mogła korzystac ze wspólnego przecierz parkingu.
  Dodać należy że ceny szlabanów na rynku zaczynają się od 3 tys. zł brutto + montaż(max 2000zł) natomiast wyliczenia tych panów wskazują na kwotę wynoszącą około 20 000 zł(sprzedawca nawet po opłaceniu prowizji dla „akwizytorów” zyska na tej operacji).
  Piszcie co wy sądzicie o tej akcji promocyjnej.

  #2471

  Anonim

  Panie ostrożny, przyznaj się, jesteś na Hallera na „lewiźnie”, nie jesteś legalnym najemcą mieszkania tylko podnajemcą, nie masz żadnego prawa decydowania o tym, czy szlaban będzie zamontowany czy nie. A że takich „lewaków” jest dużo, to wszyscy wiedzą poza prezesem. A może masz dwa samochody, w tym jeden firmowy i mieszkasz na drugim piętrze i zawsze masz jakieś „wonty” do wszystkiego, co ma się zmienić w otoczeniu bloku na Hallera. Osoby, które chodziły zbierać podpisy to nie żadni akwizytorzy tylko mieszkańcy bloku. A swoje pismo do prezesa TBS-u to miej odwagę przedstawić tu, na forum lub przedłożyć wszystkim mieszkańcom do zapoznania się, dlaczego nie chcesz aby nie stanął szlaban.Tak więc panie ostrożny czekam na odpowiedź.

  #2475

  Anonim

  Nie jestem z Waszego miasta, ale dziwi mnie Twój napastliwy ton. Wydaje się ,że logiczne jest to co napisał ostrożny. Przedstaw jakieś argumenty za , a nie skupiaj się na dyskredytowaniu ostrożnego .

  #3854

  Anonim

  Szlaban jest tam zbędny choćby z powodu tego, że jest tam biuro TBS i musi być zapewniony parking dla osób dojeżdżających do biura. Po temacie 🙂

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.