TBS Leszno

This topic contains 9 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  Anonim 10 years, 10 months temu.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #602

  Anonim

  poszukuję prawnika ,który zająłby się sprawą tbs-ów w Lesznie k.Błonia

  #2952

  Anonim

  .

  #2971

  Anonim

  witam, co prawda w innej sprawie, ale mogę się jakos z Panią skontaktowac? też mi się tutaj sytuacja nie podoba i szukam kogos kto również to zauważył

  #3055

  Anonim

  CZY COŚ SIĘ DZIEJE W SPRAWIE KWOTY MANIPULACYJNEJ DLA TBS OSTOJA. MOŻE SPARWA JEST W SĄDZIE???????

  #3065

  Anonim

  mysle, ze mieszkancy malo sie staraja, zeby cos zrobic, brakuje jakiejs grupy, zeby cos zrobic, w pojedynke bedzie ciezko, mozeby jakos sprobowac sie zorganizowac?

  #3132

  Anonim

  tak mieszkańcy TBS Leszno nie mogą zrozumieć ,że w jedności tkwi siła. Jestem zainteresowana tym tematem proszę o kontakt. dwis9@tlen.pl

  #3473

  Anonim

  Proszę o komntarz, kiedy zdałem mieszkanie, a kolejny najemca wpłacił kaucję, mnie naliczono zużycie wyposarzenia w 100% i zabrano mi całą kaucię, nie dostałem nić, a powinienem dostać ponad dwa tyś.
  Ja natomiast oddałem mieszkanie przyszłemu najemcy w b. dobrym stanie, ulepszając nadto jego początkowy stan, o dodatkowe wyposażenie.
  Mam zamiar iść do sądu, czy warto?

  #3475

  Anonim

  Tak warto, zużycie – amortyzacja wliczona jest w stawkę bazową czynszu. Zużycie poszczególnych elementów (baterie, wanna, wc itd,) liczone są bodajże na 10-15 lat, jeżeli były zniszczone bo całkowita amortyzacja nie gra tu roli to TBS w sądzie będzie musiał udowodnić że tak było dlatego kase zabrał.

  #3476

  Anonim

  poza tym, powinieneś posiadać protokół zdawczo odbiorczy który określa stan poszczególnych elementów i to jest najważniejsze. Proponował bym się zwrócić do TBS z wnioskiem o wyliczenie na jakiej podstawie z kaucji wpłaconej pozostało 0 oczywiście z dokładnym wyliczeniem.

  #3525

  Anonim

  ale jeśli protokół został juz podpisany, czy sa jakieś szanse żeby z nimi wygrać

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)

You must be logged in to reply to this topic.