TBS Kielce Pusha

This topic contains 6 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 10 years, 6 months temu.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #658

  Anonim

  .

  #3104

  Anonim

  Witam, mam pytanie do osób, które dostały przydział na mieszkania przy Pusha, które zostaną wybudowane w przyszłym roku. Czy w ich przypadku również obowiązuje ustawa o TBS, jak wygląda sytuacja prawna, czynsze, itd.?

  #3381

  Anonim

  witam, mam przydzial na blok przy Puscha, mam podpisac umowe, tez sie zastanawiam nb ajkiej zasadzie działa teraz KTBS czy na ogólych, czyli niemozliwe jest wykupienie?? czy podpisal juz ktos umowe???

  #3624

  Anonim

  Po 5 latach można wykupić mieszkanie, jeśli nie masz na to pieniędzy po spłacie kredytu po 20 lub 30( nie wiem na ile lat ktbs weźmie kredyt) latach mieszkanie jest Twoje. Ratę spłacasz w czynszu.

  #3635

  Anonim

  Odstąpię udział-partycypacje w mieszkaniu TBS Puscha 32m2, 1 piętro. Oczekuję tylko zwrotu dotychczas wpłaconego wkładu+odsetki 22%.

  #3680

  Anonim

  jak jest więc koszt przejęcia?

  #3856

  Anonim

  Czy wiadomo coś bliżej ile będzie kosztował przybliżony czynsz za m2 i czy tbs wziął już kredyt i na jakich warunkach?Bo czytając te wszystkie wpisy za co się płaci(np.domofon!)i jakie to są koszta to włos się jeży na głowie!Przerażające są opłaty za CO,ciepłą wodę i stale rosnący czynsz.Czy tak będzie też na Puscha?Niech wypowie się może ktoś kompetentny z ktbs?

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.