TBS Kamienna Góra

This topic contains 20 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  Anonim 10 years, 3 months temu.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #782

  Anonim

  TBS Kamienna Góra kolejny raz przekłada termin oddania budynku w Legnicy. Prawdopodobny termin oddania to drugi kwartał 2014 roku.
  To jest kpina !!!!!

  #3753

  Anonim

  .

  #3760

  Anonim

  W czym tkwi problem,czy ktokolwiek uzyskał jakiekolwiek informacje z jakiego powodu oni to robią? Czy robią to zgodnie z prawem ,czy można ubiegać się o jakiekolwiek odszkodowanie w postaci np. pomniejszenia czynszu lub całkowitego odciążenia na okres np. trzech miesięcy.

  #3767

  Anonim

  Witam, tak sie składa ze ja juz mieszkam na ul. Kornela Makuszyńskiego od 3 lat. Powiem tak, pan prezes to zawodowy kławmca wiec nie wieżcie w żadne jego zapewnienia. Jak my sie wprowadzaliśmy to obiecywał że bedzie plac zabaw, ławeczki itp. Jak jest sami widzicie, postawili 4 bloki a nie ma ani jednej ławeczki, żadnego małego śmietniczka gdzie dzieci by mogły wyżucić papierek, a gdy sie go pytałem o plac zabaw to powiedział ze zadnego tu nie będzie!!
  Smutne jest to że włodaże miasta traktują nasze osiedle jakgdyby było poza Legnicą.

  #3805

  Anonim

  Hawajczyk powiedział już chyba wszystko, czego więc można spodziewać się po kłamcy? Jest to człowiek wybitnie zepsuty, nie szanuje ludzi, nie liczy się z ich zdaniem i nie dotrzymuje słowa, nie poważny i zachowuje się jak gówniarz. Nie wierzyć w jego żadne zapewnienia!!!!

  #3903

  Anonim

  Mamy 2014 a końca prac nie widać. Na budynku namalowano datę 2013 i raczej wypadało by to poprawić na 2014

  #3961

  Anonim

  Witam. Ogólnie jestem zadowolona z mieszkań TBSu. Wszystko jest oki, rozliczenia itp. Tylko rzeczywiście brakuje tutaj miejsca dla dzieci. Brak jest placu, gdzie dzieci mogłyby pograć piłką lub się najzwyczajniej pobawić na podwórku, nie mówiąc o huśtawkach itp. Z tym to naprawdę nas okłamali, tylko obiecywali,żebysmy się wprowadzili. Wiadomo, bardzo dużo jest młodych rodzin z dziećmi i bardzo zależy wszystkim mieszkańcom na placu zabaw,ale TBS w tej kwesti ma nas głęboko…;( A szkoda, bo psuje sobie tym opinię.

  #4087

  Anonim

  Mam uwagę do nowych, przyszłych lokatorów.
  Pod żadnym pozorem nie odbierajcie mieszkania, nie podpisujcie niczego bez wcześniejszego dokładnego obejrzenia go. Sprawdzcie jak chodzą okna, maja się lekko zamykać i otwierać, sprawdzcie jakość położenia tynku itp.
  Nam wciskali klucze i od razu papier do podpisania, nie musicie się na to zgadzać. nawet bez odbioru mieszkania z waszej strony dostaniecie klucze i się będziecie mogli wprowadzić.

  #4091

  Anonim

  Praktyka jest taka że opisuje się wszystkie usterki na protokole i się go podpisuje z określeniem terminu na poprawki. Tu następuje przekazanie kluczy.

  #4100

  Anonim

  To w teorii.
  Mieszkam tu od początku i wiem co się działo. Ludziom wciskano najpierw protokoły odbioru do podpisania, a potem klucze.
  A usterki jakie ludzie mielii ….. to istne „ALTERNATYWY 4” 🙂
  Nie strasze, tylko przestrzegam.
  Zachowajcie czujność.

  #4101

  Anonim

  hawajczyk ja tez mieszkam od samego początku.
  Jak ktoś się dał zrobić to jego wina.
  Ja sprawdzałem i dopiero podpisywałem !

  #4113

  Anonim

  ja tez mieszkam od początku i przed podpisaniem umowy musieli pokleić dziury i pomalować .Ale i tak do tej pory nie ma ani jednego pojemnika na śmieci a papiery i śmieci rożne fruwają cały rok . Pan Ciach mówi : i tak zepsują /bo tu mieszka sama hołota/ a poza tym kto by to opróżniał a jeszcze ze nie ma na to pieniędzy. A co tego „prezesa” choć on wcale nie jest prezesem to jest najmniej odpowiedni człowiek na to stanowisko a to ze kłamie i jest fałszywy , ma na to ciche pozwolenie Rady Nadzorczej/ bo'” dopóki TBS idzie do przodu tzn jest dobrze”‚
  cyt. pana Niemasa/prezesa/
  Powinniśmy się zorganizować i wspólnie napisać odpowiednie pisma do TBS i do Prezydenta Legnicy, bo w pojedynkę nic nie zrobimy.

  #4118

  Anonim

  Dla zainteresowanych.

  Planowany termin oddania czyli 30 kwietnia 2014 raczej jest mało prawdopodobne że zostanie dotrzymany.
  Większość mieszkań jest nie wymalowanych, brak w nich drzwi wejściowych oraz płytek i paneli a o osprzęcie sanitarnym już nawet nie wspomnę. Klatki schodowe są nie wytynkowane ani nie maja płytek na podłogach. W piątek ekipy w po za Legnicy zabrały graty i nie wiadomo czy przyjadą ponieważ znowu wszystko rozbiega się o pieniądze. Przyszli mieszkańcy powinni się wreście się zebrać i postawić sprawę TBS-om jasno. Pan Prezydent Legnicy też powinien tupnąć na TBS-y porządnie nogą.

  LUDZIE TO JUŻ JEST PRZESADA !!!

  #4166

  Anonim

  Prezydent nie tupnie bo bierze z TBS-u kasę, prezes TBS to nie tylko kłamca ale gbur i cham, jak mieliśmy awarię w bloku i po kilkunastu telefonach (usuwanie usterki, a raczej zainteresowanie usterka trwało tydzień) powiedział, cytuję „gówno macie do gadania , jesteście tylko najemcami”. Pan Krzakowski ma wszystko w du…., bo to jedna wielka klika, gdzie ręka rękę myje. A szkoda gadać. Ja sam szukam czegoś w mieście bo podobnie tak jak tutaj piszecie nam też obiecywano place zabaw dozorowane osiedle itp. tylko że to było w 2006 roku.

  #4189

  Anonim

  a ja mam pytanie jak wygląda czynsz w tbs? czy jest w nim częściowa splata raty kredytu?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)

You must be logged in to reply to this topic.