TBS Białystok blok KEN opóźnienie

This topic contains 8 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 10 years, 11 months temu.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #668

  Anonim

  .

  #3141

  Anonim

  Dziś jak grom z jasnego nieba, spadła na mnie wiadomość o przesunięciu terminu z do 30.06.2013 na do 30.12.2013, jak to ujął TBS „…z powodu zaprzestania robót budowlanych przez obecnego wykonawcę ( PHU ABC AGNIESZKA TYSZKA Ostrołęka ) i koniecznością wyłonienia nowego..”
  Oczywiście przesłano aneks do umowy w sprawie partycypacji i przedwstępnej umowy najmu lokalu, który trzeba podpisać i dostarczyć do 15.03.2013. Są w nim dwie zmiany; 1 to oczywiście data przydziału, a 2 to termin wpłaty partycypacji do 31.10.2013. Pytanie brzmi czy w takiej sytuacji TBS ma obowiązek zwrotu 2 z 3 ( podział na 3 raty) wpłaconych rat.
  Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji.

  #3220

  Anonim

  Mnie również zaskoczyła informacja o zmianie terminu oddania bloku do użytku na 30.12.2013. Ciekaw tylko jestem dlaczego TBS-y poinformowały przyszłych najemców tak późno o przesunięciu terminu i wyłonieniu nowego wykonawcy, skoro od jakiegoś już czasu postępu na budowie nie było widać w ogóle. Co z ludźmi, którzy wzięli kredyt na 3 ratę na gorszych warunkach, przecież mogli to zrobić dopiero pod koniec października. Z tego co się dowiedziałem w siedzibie TBS te pierwsze dwie raty „zostały już zainwestowane w budowę”. Tylko mieszkań jak nie było tak nie ma…

  #3222

  Anonim

  Cisza i cisza! Budowa stoi, tynki odpadaja juz przy parterze. Zostala puszczona woda a rury powysadzalo. Ani dachu ani zadnych zabezpieczen. Spoldzielnia sie stara jak widac, nawet rzeczoznawcow tam nie bylo do tej pory. Jak to bedzie i kiedy umowy sa a kasa Nasza zamiast rosnac w bankach to jak narazie nie wiadomo na co poszla. Trzeba cos robic a nie siedziec cicho i czekac na grom z jasnego nieba!

  #3223

  Anonim

  Niestety, musimy czekac. Oby bylo wszystko ok

  #3326

  Anonim

  Poprostu jest poslizg ale blok zostanie dokonczony i bedziecie mogli sie cieszyc z mieszkania pod koniec roku lub na poczatku grudnia..

  #3434

  Anonim

  tbs wzielo pieniadze od ludzi a ma za malo pieniedzy na najnizej cenionego robote wykonawcy, jak to pobuduja?

  #3435

  Anonim

  informacja z dnia 27 maja 2013r ze strony TBS: unieważnienie przetargu na dokończenie rozpoczętej już budowy… może należy zadać pytanie czy w ogóle budynek nr 1 zostanie dokończony przy takim sposobie postępowania tbs, nie wspominając juz o budynku nr 4? sami widzimy co dzieje się z najtańszymi wykonawcami (właśnie przez wykonawców oferujących najniższe ceny mamy „poślizg”), może więc warto sie zastanowić nad zwiększeniem puli na wykonanie zadania? albo nie łączyć dwóch inwestycji jednocześnie, tylko dokończyć to co jest zaczęte? przecież ten budynek niszczeje! najgorsze jest to, że ludzie musieli wpłacić pieniądze, a postępów jak nie widać tak chyba nie będzie widać…

  #3451

  Anonim

  raczej slabo to widze, mydla ludziom oczy, ciekawe w jakim stanie jest ten bydynek bo osuszenie kosztuje a czy jakas firma wogle podejmie sie budowy i gwarancji na to, mowia tylko prosze sie nie denerwowac bedzie skonczone i co miesiac przetarg oglaszaja… smiech….

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)

You must be logged in to reply to this topic.