TBS Bemowo- pisma w sprawie wykupu

This topic contains 3 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 12 years, 1 month temu.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #494

  Anonim

  .

  #2596

  Anonim

  witam, mam pytanie do najemców TBS Bemowo odnośnie pism jakie wylądowały ostatnio w naszych skrzynkach a dotyczy możliwości wykupu, a raczej jej braku mieszkań w Warszawie. Co o tym myślicie?

  #2598

  Anonim

  a było w tym piśmie uzasadnienie…czy po prostu – nie? Wydaje się mi, że wogóle to nie bedzie miało miejsca do momentu gdy bloki TBS zaczną wymagać poważnych remontów…:) wtedy zacznie się sprzedaż 🙂 Ja bym trzymała wszytko …i pismo z prośbą o wycenę, i odmowę… i wyciągnęła to za 20 lat jak rzucą mieszkania do sprzedaży…może do tego czasu prawo bedzie sprawiedliwe…i będzie można żądać jakiegoś zadośćuczynienia za lata zwłoki? :):) oczywiście sytuacja ta jest tylko teoretyczną 🙂 w międzyczasie warunki sprzedaży mogą się przecież zmienić na korzysc i na niekorzyść mieszkańców TBS

  #2609

  Anonim

  podobnie jak przedmówca uważam, że TBS umożliwi wykup mieszkań dopiero jak je spłacimy (może raty nie są zbyt wysokie ale mimo wszystko najemca je finansuje) oraz gdy budynki oraz instalacje wymagać będą zdecydowanie wyższych nakładów finansowych na remonty a jak wszyscy widzimy zastosowane materiały nie są najwyżej jakości.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.