TBS a dziedziczenie

This topic contains 1 odpowiedź, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 9 years, 1 month temu.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #1053

  Anonim

  Witam postaram się w skrócie opisać swoją sytuacje. A wiec Tata miał mieszkanie w TBS, był najemncą (partycypantem do dzisiaj nie wiem kto był) w momencie śmierci mieszkałam z nim ponieważ rodzice byli po rozwodzie i mama pracowała za granicą ale nie bylam zameldowana 2010 roku tata zmarł miałam wtedy 16 lat ból był ogromny do dzisiaj jest a wiec sprawa z mieszkaniem była w tamtym czasie mało istotna.

  Rodzice mieszkali na jednym osiedlu. Dzisiaj mam 21 lat i tak sie zastanawiam przechodząc obok taty mieszkania czy ów partycypant mieszka tam (czytałam ze po śmierci partycypant ma takie prawo) wynajmuje, czy może mieszkają tam zupełnie obcy ludzie którzy byli w kolejce TBS i jakie ja mam prawo po niecałych 5 latach , czy wogle jakieś mam.

  Zalezy mi na mieszkaniu i nie jakim kolwiek ale tym w ktorym zyłam razem z tata. Czy da sie jakos ubiegać (czytałam tez ze dzieci dziedzicza prawo najmu) czy sprawa nie jest przedawniona i jesli jest jakas szansa to co mogła bym w tym kierunku zrobic??

  Z GORY DZIEKUJE ZA MAM NADZIEJE SZYBKA ODPOWIEDZ PS(dziwnym wydaje mi sie ze kod do klatki nie zostal zmieniony dla „nowego” lokatora) POZDRAWIAM

  #5105

  Anonim

  .

  • This reply was modified 7 years, 11 months temu by  .
  • This reply was modified 6 years, 10 months temu by  Redakcja.
Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.