Rząd Tuska przeciw nam, partycypantom i najemcom! Głosuj na Kaczyńskiego!

This topic contains 14 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  Anonim 13 years, 11 months temu.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #95

  Anonim

  Rząd Tuska pokazał w swoim stanowisku, czarno na białym, co myśli o naszych prawach.
  W przypadku wygranej Komorowskiego, wszelkie projekty tuskomatołków zostaną podpisane automatycznie, gdyż Komorowski nie jest kandydatem samodzielnym.

  Platforma w sprawie TBS reprezentuje interesy lobby, które traktuje nasze pieniądze jak swoje prywatne biznesy.

  Czy facetowi, który nie wie, że gazu nie da się wydobywać metodą odkrywkową, oddałbyś klucze do swojego mieszkania?

  #1443

  Anonim

  Rząd Tuska pokazał w swoim stanowisku, czarno na białym, co myśli o naszych prawach.
  W przypadku wygranej Komorowskiego, wszelkie projekty tuskomatołków zostaną podpisane automatycznie, gdyż Komorowski nie jest kandydatem samodzielnym.

  Platforma w sprawie TBS reprezentuje interesy lobby, które traktuje nasze pieniądze jak swoje prywatne biznesy.

  Czy facetowi, który nie wie, że gazu nie da się wydobywać metodą odkrywkową, oddałbyś klucze do swojego mieszkania?

  #1463

  Anonim

  Głos na Komorowskiego -strzal w stopę.

  #1472

  Anonim

  a czy ktoś z PiS-u na temat TBS-ów sie wypowiadała, nie słyszałem, nie czytałem. to jaką mam pewność, że Kaczyńscy zrobią ustawę po naszej myśli? a tak na marginesie to na co komu tak naprawdę wykup mieszkania, skoro wykup będzie bardzo drogi, na zbliżonym poziomie jak mieszkania na rynku wtórnym.

  #1469

  Anonim

  Projekt ustawy przewidywal wykup na zupełnie sensownych dla nas zasadach. Ale rza Tuska to uwalił.

  #1474

  Anonim

  Ha, ha, ha jeśli to ma być jedyny argument za głosowaniem na Kaczora to ja wolę dalej nie mieć prawa wykupu mieszkania. Szukaj jeleni na innym forum…

  #1475

  Anonim

  „Co z tego że Platforma mnie oszukała i jeszcze nie raz oszuka, przecież i tak Kaczor jest brzydki i niski”.

  #1476

  Anonim

  Nie będę głosować na kogoś z kim się nie zgadzam w kwestiach fundamentalnych tylko dlatego, że być moze (co jest i tak bardzo wątpliwe) jest to chwilowo w moim prywatnym interesie.

  A przy okazji, jak na razie nikt mnie nie oszukał, bo wpłacałam partycypacje ze świadomością, że to nie na mieszkanie własnościowe. Nikt mi wykupu przy podpisywaniu umowy nie obiecywał.

  #1477

  Anonim

  A takie przypadki miały miejsce. Bardzo łatwo zrobić przekręt z „upadłością”.
  Były przygotowane rozwiązania prawne, które miały zapobiec tego rodzaju patologiom, ale właśnie rząd Tuska (nie bez udziału lobbystów) ukrecił łeb projektowi ustawy i wydał stanowisko, w którym rozbrajająco stwierdził, że przecież niec sie dzieje, bo prawa lokatorów wystarczająco są chronione.

  #1478

  Anonim

  A Kaczyński rozumiem, że taki święty i tylko przy nim nic tbs-om nie grozi? A może po prostu za ten temat jeszcze nie zdążył się zabrać? Masz jakieś informacje na temat jego stanowiska w tej sprawie? Chętnie się zapoznam, jeśli takowe publikacje istnieją 🙂

  I nie wiem dlaczego mój głos miałby zależeć tylko i wyłącznie od stanowiska kandydata na prezydenta w sprawie tbs? Czyżby nie było innych ważnych kwesti i czy aby ma on aż taką władzę w Polsce aby decydować o tych kwestiach? Niech każdy rozważy to sam…

  Mój tbs należy do miasta, więc raczej upadłość mu nie grozi.

  #1479

  Anonim

  „Jak Cię sprzedadzą razem z mieszkaniem, to zobaczysz swoją partycypacje”.

  Po pierwsze przekręty zdarzały i zdarzają się wszędzie, nie od dziś (np. afera FOZ)

  Po drugie mogę stracić pracę mając kredyt hipoteczny na 40 lat = licytacja komornicza… Jak zmienia się kurs walut to może być podobnie. Czy to znaczy, że nie należy brać kredytów czy tylko tyle, że należy zlikwidować banki?

  Myślę, że najlepiej urodzić się pięknym, zdrowym i bogatym, wtedy człowiek ma zdecydowanie mniej zmartwień.

  #1481

  Anonim

  Skoro nie obchodzi Cię sprawa losów Twojego mieszkania i pieniędzy zainwestowanych w TBS, to po co zabierasz głos?
  A skoro bierzesz pod uwagę inne sprawy, to nie wierzę że mogą być takie powody, dla których możesz popierać Komorowskiego.

  Komorowski albo błaźni się, albo celowo robi rzeczy szkodliwe.
  1. Przykład z zakresu spraw społeczno-rodzinnych: Dlaczego podpisał ustawę, ktora pozwala represjonować rodzicow za danie klapsa?
  2. Przykład z zakresu polityki międzynarodowej: Dlaczego Platforma oddała najważniejsze śledztwo powojennej Polski w ręce Rosji? Komorowski zdążył wręczyć odznaczenia milicjantom ze Smoleńska za zabezpieczenie miejsca katastrofy, gdy jeszcze miesiąc później na kompletnie niezapezpieczonm terenie znajdowano fragmenty ciał i przedmioty ważne dla skledztwa?
  3. Kpiny z gazu łupkowego i ignorancja w sprawie niezależności energetycznej to już działanie wbrew polskiej racji stanu, by ie powiedzieć zdrada kraju.

  Kaczory, przy wszystkich swoich wadach, konsekwentnie działały na rzecz suwerenności Polski. To tylko zakompleksionym czytelnikom gazetki wybiórczej można wciskać kit w stylu „Dość machania szabelką, bo co sobie o nas pomyślą w Brukseli?”. Czy słyszałeć, aby np. w Anglii ktoś pytał „A co sobie o nas pomyślą we Francji?”

  #1482

  Anonim

  „Skoro nie obchodzi Cię sprawa losów Twojego mieszkania i pieniędzy zainwestowanych w TBS, to po co zabierasz głos?”
  Widzę, że szanowny Pan zwolennik PIS tak jak jego lider ma w nosie demokrację i wolność wypowiedzi. To forum otwarte i w dyskusji ma prawo zabrać głos każdy, nawet osoba o innych poglądach niż twoje, o zgrozo 😉 A to jak dbam o swoje pieniądze czy mieszkanie to chyba nie Twoja sprawa.

  „nie wierzę że mogą być takie powody, dla których możesz popierać Komorowskiego” ależ ja wcale tego od Ciebie nie oczekuję i nie zamierzam Cię przekonywać.

  Nie jestem zwolenniczką żadnego kandydata, ale nie znoszę nachalnej agitacji zwłaszcza kiedy jest to część kampanii negatywnej. Nawet Twój „Wódź” dla ratowania wizerunku troche od tego odchodzi, ale co tam dalej zrażaj ludzi do PIS.

  Widzę także, że nie ustosunkowałeś się do mojej prośby i nie przytoczyłeś/zalinkowałeś żadnej wypowiedzi „Prezesa” na temat TBS. Rozumiem, że wykup mieszkania za przysłowiową złotówkę to twoje pobożne życzenie?

  #1484

  Anonim

  Gdzie napisałem, że chcę wykupić mieszkanie za złotówkę?
  Jeżeli w ogole sprawa Cię interesowała, to wiesz chyba na czym polegało oszustwo Platformy Obywatelskiej, która OBIECAŁA sprawę załatwić. Posłowie PO w ramach komisji „Przyjazne Państwonapisalii przedłożyli projekt, który normował sprawy TBS. Nie było tam nic o wykupie za złotówkę. Ale było np. o prawie pierwokupu przez najemcę w razie upadłości. Było też o wspólwłasnosci mieszkania stosownie do wniesionego przez partycypanta udziału. Projekt był opracowywany przez prawników.
  Dlaczego teraz nagle ta sama Platforma ustami Słońca Peru twierdzi, że projekt jest wadliwy, że są „watpliwości legislacyjne” i tego typu kity wciska?

  Komorowski nie reprezentuje żadnego programu i zadnych idei, jest tylko reprezentantem grupy towarzysko biznesowej, dodatkowo zwiazanej z grupami typu WSI, znanych wrecz z działalnosci przestępczej oraz agenturalnej.

  Wyrazam wątpliwość, czy ktoś, kto tak jak Ty wypowiada się za niekorzystnymi dla nas rozwiazaniami, w ogóle jest partycypantem TBS.

  A co do pytania o Kaczyńskiego. Akurat wczoraj wypowiadał się na temat przekretów polegających na lewej sprzedarzy mieszkań wraz z lokatorami.
  Poza tym nie rozmawialismy o programie Kaczyńskiego, tylko o oszustwach Platformy.

  #1485

  Anonim

  „Poza tym nie rozmawialismy o programie Kaczyńskiego, tylko o oszustwach Platformy”.

  Skoro nawołujesz do bojkotu PO i głosowanie na PIS to znaczy, że Kaczyński jest lepszym rozwiązaniem dla najemców i partycypantów a co za tym idzie powinieneś to poprzeć wiarygodnym dowodem pochodącym z programu Twojego kandydata. Dla mnie to logiczne.

  Nadal nic nie piszesz o propozycji PIS dotyczącej TBS. Czyżby lepiej było nic nie robić niz powiedzieć coś niezbyt popularnego przed wyborami?

  „Wyrazam wątpliwość, czy ktoś, kto tak jak Ty wypowiada się za niekorzystnymi dla nas rozwiazaniami, w ogóle jest partycypantem TBS”

  Czyli wszyscy partycypanci należą według Ciebie do jedynej słusznej opcji?

  Poza tym gdzie ja się wypowiedziałam za niekorzystnym rozwiązaniem? Nie wszystkie pomysły rządu muszą mi się podobać, ale nie jest to powód żeby wybierać na prezydenta kogoś kto moim zdaniem się na niego nie nadaje.
  Dlatego, że PO optuje za niekorzystnym z punktu widzenia partycypanta projektem zmian w ustawie dotyczącej TBS nie zamierzam oddać głosu na kontrkandydata który zaszkodzi jeszcze bardziej i to całemu Państwu.

  „Jeżeli w ogóle sprawa Cię interesowała, to wiesz chyba na czym polegało oszustwo Platformy Obywatelskiej, która OBIECAŁA sprawę załatwić”

  Znam temat, ale obietnic przedwyborczych zawsze padalo wiele z każdej strony i zazwyczaj żadne nie zostawały zrealizowane. Dziwi mnie, że ktoś się jeszcze na to nabiera. A obiecać to mozesz coś dziecku, państwo nie jest wlasnościa żadnej partii, więc i partia może co najwyżej obiecać, że będzie za jakimś rozwiązaniem lobbowała a nie, że napewno załatwi.

  Więcej realizmu mniej rozczarowań.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)

You must be logged in to reply to this topic.