Rezygnacja z partycypacji

This topic contains 2 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 8 years temu.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #1042

  Anonim

  Witam wszystkich,

  mam nietypowa sytuacje. Może ktoś mi pomoże. Moja narzeczona przed poznaniem mnie podpisała umowę z TBSami na partycypację. Nie podpisała jeszcze umowy najmu, ponieważ mieszkania jeszcze nie są oddane do użytku. Dostaliśmy niedawno wyliczenia czynszu i wysokość kaucji jaką mamy wpłacić i wyszedł czynsz bez mediów 670zł i kaucja ok. 8000zł. Dla nas to za dużo tym bardziej, że ja mam mieszkanie, w którym teraz mieszkamy. W związku z czym chcemy zrezygnować z partycypacji i odzyskać jedynie wpłacony wkład. Czy miał ktoś kiedyś podobną sytuację ? Może ktoś nam pomóc jak to rozwiązać ? Z góry dziękuję. P.S Rzecz się dzieje w Szczecinie 🙂

  #5061

  Anonim

  .

  #5063

  Anonim

  Albo piszesz pismo o rozwiązanie umowy partycypacji (w umowie masz napisane na samym końcu na pewno w jakim terminie możesz rozwiązać) i czekasz na odpowiedź albo zadzwoń i się zapytaj jak to można przyspieszyć.
  To normalna sprawa a nie jakaś zawiła 😉
  Są TBSy które rozwiązują umowę, podpisują nową i się głupotami nie przejmują a są takie, że kasę trzymają bo na zwrot mają do 12mc. Radzę zadzwonić i się podpytać, najlepiej tam gdzie umowę podpisywałeś.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.