Przedłużająca się budowa bloku 9 i 10 w łodzi

This topic contains 9 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  Anonim 11 years, 9 months temu.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #509

  Anonim

  .

  #2639

  Anonim

  Witam
  Jak długo można czekać na oddanie budynków! powinny być zamieszkałe w kwietniu 2012 roku. Czy ktoś z państwa ma inforamacje z poza biura tbs kiedy będziemy mogli wprowadzić się do własnego „M”?

  #2725

  Anonim

  no niestety, TBS leci w kulki. Niedawno otrzymałem informację, iż oddanie miało mieć miejsce w maju (ciekawe jak ma się to do I kwartału 2012, jak wskazywano oryginalnie termin oddania mieszkań do użytku na stronie www), i 2-3 miesięczne opóźnienie należy wg. TBS traktowaać jako coś najnormalniejszego pod słońcem. tyle, że opóźnienie to już 4 miesiące, a od 2 tygodni chyba nic sie nie dzieje i już nie chce mi się wierzyć w to, że do końca sierpnia oddadzą, a tak miało ponoć być z 9 ze względu na przedszkole startujące od września.

  #2731

  Anonim

  No ja akurat czekam na mieszkanie w bloku nr 9 już niecały rok. Na dzień dobry mówili mi, że jest opóźnienie i blok będzie oddany w czerwcu. Ostatnio zmienili wpisy na stronie przeprawiając datę oddania na 3 kwartał. Byłem tam ostatnio i widząc postęp prac to chyba jest mało realne. Według mnie to będzie jeszcze z 4 miesiące. Zaglądałem przez otwarte balkony do mieszkań i widziałem nieotynkowane ściany a wykończenie przecież trwa najdłużej. A co do przedszkola – albo oddadzą samo przedszkole a reszte będą robić dalej – albo faktycznie – otwarcie będzie we wrześniu, tylko 2013 r.

  Pozdrawiam

  #2741

  Anonim

  My dzownimy do biura co 2 tyg i wciąż ta sam gadka. W czwartek tj 09.08 powiedzieli że najwcześniej będzie to połowa września i że podobno firma wykończeniowa obiecała do końca września oddać budynki. Tylko dlaczego im nie wierzę….?!

  #2750

  Anonim

  Byłem wczoraj (sobota) na budowie i rzeczy na serio są na ukończeniu – w mieszkaniach zamontowano parapety i wszystkie grzejniki, są juz drzwi wejściowe do mieszkań, wanny stoją (jeszcze nie podłączone). Generalnie mówię o tym co pojawiło się w ciągu ostatniego tygodnia, bo wcześniej były tynki, wylewki, etc.
  Brakuje drzwi wewnątrz mieszkań, kontaktów/przełączników/gniazd TV i pozostałego sprzętu (kuchnia, zlew, umywalka, ustęp – akurat u mnie wszytsko to wyleci na tablicę/allegro 1go dnia) no i wykładzin. Klatki wstępnie pomalowane (tak mi się zdaje, że to 1-wsza warstwa), poręcze etc zrobione. także bądźmy dobrej myśli.
  P.S. Szymon, która klatka????

  pozdrawiam

  #2755

  Anonim

  Faktycznie coś zaczęło się dziać. Dostałem nawet maila od TBSu, że mam się spodziewać oddania mieszkania we wrześniu. Ja akurat nie będę robił rewolucji na początku w mieszkaniu, po prostu chcę się już wprowadzić i zacząć mieszkać 🙂
  A klatka trzecia.

  Pozdrawiam – Szymon

  #2759

  Anonim

  Dziś dzwonili do mnie z Biura że 14.09. wielki dzień 🙂 Byliśmy tam w piątek, zostały im podobno mieszkania z dwóch pierwszych kalatek do wykończenia.

  Pozdrawiam

  #2760

  Anonim

  No dokładnie. Dzięki Bogu mam mieszkanie w ostatniej klatce, a tam tynki były robione w marcu chyba i zdążyły porządnie przeschnąć. Te w pierwszych klatkach nie będą miały tyle czasu. Także byle do piątku (następnego).

  #2770

  Anonim

  A czy ktoś wie, dlaczego nie ma okien w przedsionku drugiej, trzeciej i czwartej klatki schodowej?
  Okno jest jedynie w pierwszej.

  Według mnie to trochę dziwne, ponieważ wszystkie inne bloki mają okna w przedsionkach klatek, znajdujące się po lewej stronie.

  Pozdrawiam – Szymon

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)

You must be logged in to reply to this topic.