proszę o pomoc głośny sąsiad ale..

This topic contains 7 odpowiedzi, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 9 years, 10 months temu.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #454

  Anonim

  Witam, proszę o informację co zrobić z sąsiadem, czy reakcja na zakłocanie ciszy nocnej w kontekście głośnego bardzo telewizora jest adekwatna by wzywać np służby, czy zwracać uwagę samemu. O 24 rozbębniony telewizor a ja do pracy wstaję o 5.00. Nie mam doświadczenia w tym temacie.. Dziękuję za radę z góry

  #2511

  Anonim

  .

  #2515

  Anonim

  a czy rozmawiał pan z nim wcześniej i prosił o ciszę? Może to wystarczy… chociaż z doświadczenia wiem, że to nie pomoże. Należy wzywać policję na interwencję.

  Tak czasami się zastanawiam, co to za ludzie, że nie potrafią normalnie się zachowywać? No ale u nas zlepek różnych… każdy uważa się za ważniejszego, normalna kpina, co za ludzie

  #2528

  Anonim

  oczywiście że masz do tego prawo i to nie tylko jest możliwe w przypadku zakłócania ciszy nocnej. Również w dzień nikt nie ma prawa robić co chce – jeśli zakłóca to Twój komfort i prawo do wypoczynku w domu czy to o 23 w nocy czy o 15 popołudniu.

  Gdy żyjesz w skupisku ludzi jesteś zobowiązany do przestrzegania podstawowych norm społecznych i do zachowania które nie uprzykrza życia innym 🙂

  powodzenia

  #2529

  Anonim

  Niestety też doświadczam uporczywego zakłócania ciszy i spokoju. Rozmowy z sąsiadami pomagają na krótko, zazwyczaj jest to typowe ” palenie głupa “, że niby nie wiedzą o co mi chodzi.
  Ale nie mam zamiaru odpuścić w końcu tak jak ktoś już napisał, życie w skupisku ludzi wiąże się z przestrzeganiem pewnych zasad.
  Zastanawiam się jakie podjąć kroki oprócz rozmów z sąsiadami i administracją… Może ktoś coś poradzi… Jakie mam prawa w tej sytuacji?

  #2532

  Anonim

  ja użeram się już przez 8 lat z administracja tbs, rozmowy z policją ze szkołami, i z każdym kto mógłby pomóc – NIC NIE DAŁY;

  sąsiedzi????? – ludzie bez zrozumienia, jak pisałam, uważają, że wszystko mogą

  Proszę się podzielić informacją, co Pan uzyskał….

  #2740

  Anonim

  Masz mieszkanie i chcesz w nim żyć i bedziesz życ i masz prawo robic co chcesz bo to twoje to…..
  sluchajcie nie nawidze WAS was was uprzykrzacie ludziom zycie proponuje O.S.T.R. do tego bitu . to piosenka naprawde prosze ja rozumiem ze cienkie sciany sa w kamienicach ale nie robcie tego bo przegracie i bedzie wojna albo odwrotnie jak ktow woli wole i chcialbym zyc z dala od takich jak Wy nawet dom na polu ktory sie zawala byle miec spokój od WAS pozdrawiam. i życzę wszystkich spokoju ducha.

  #3030

  Anonim

  takich jak ty mendo wytępiłem już kilku…
  jesteś zakałą i bliżej ci do zwierzęcia niż do człowieka….

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

You must be logged in to reply to this topic.