problem z bylym partycypantem PILNE

This topic contains 5 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  Anonim 7 years, 11 months temu.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #1111

  Anonim

  Została scedowana notarialnie partycypacja po 4mcach dopiero przygotowano aneks do umowy w/s partycypacji z 2003 i czeka na podpis Prezesa problem w tym ze stary partycypant nie chce go podpisać podpis potrzebny jak to określiła Pani by wszystko się jej zgadzało w dokumentach :)Co zrobić bo widać ze pani zajmująca się partycypacjami doradziła by nie podpisywać dodam ze stary partycypant to siostra już byłej zony wiec teraz złośliwie nie chcą złożyć podpisu jak to prawnie rozwiązać ?

  Nadto jeżeli dobrze rozumie to nowy partycypant wskazuje nowego najemcę a widzę ze tym tez zaczynają się schody bo głównym najemca jest jeszcze była zona ale obecnie zostało złożone do tbsu z upoważnienia nowego Partycypanta rozwiązanie wypowiedzenie najmu byłej zonie czyli najemcy i wskazanie nowego czyli mnie .. wszelka pomoc mile widziana nawet prawna z terenu Szczecina celem szybkiego załatwienia sprawy przecież nie może to trwać ponad 6mcy

  #5595

  Anonim

  .

  • This reply was modified 7 years, 6 months temu by  Redakcja.
  • This reply was modified 6 years, 4 months temu by  Redakcja.
  #5600

  Anonim

  aby przenieść partycypację nie jest potrzebna zgoda tbs (przynajmniej u nas). TBS tylko musi zostać poinformowany o tym fakcie….

  #5601

  Anonim

  To co robią to tylko na swoją niekorzyść. Umowę podpisz z datą kiedy będziesz ją podpisywać a nie od tyłu.

  #5603

  dominikw
  Participant

  najemce nie możesz ot tak wyrzucic z mieszkania, bo zmienił sie partycypant, jeśli nie ma zaległości w opłatach. Dopóki najemca nie wypowie sam umowy, może tam siedzieć po wsze czasy .. :/ nic tu zmiana partycypanta nie pomoże.

  #5604

  Anonim

  Z tego co jest napisane to z umową najmu nie ma problemu. Chodzi o partycypację.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.