OSTRZEŻENIE! UWAGA! UWAGA! UWAGA!

This topic contains 1 odpowiedź, has 0 głosy, and was last updated by  Anonim 11 years, 7 months temu.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #616

  Anonim

  Chciałem na forum ostrzec wszystkich zainteresowanych zakupem i podpisaniem umowy najmu lokalu mieszkalnego w zasobach mieszkaniowych należących do p. Agaty Przybylskiej , a wybudowanych przez Powszechne Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Krakowie z siedzibą przy ul. Jahody. Budynki zostały niezgodnie z prawem sprzedane osobie prywatnej (siostrze prezesa) i teraz nie jest to TBS tylko własność prywatna.
  Więc ustawa o TBSach nie obowiązuje i w najbliższym czasie na pewno dostaniemy podwyżki czynszu jakie panują na wolnym rynku czyli wg upodobania nowego właściciela, gdyż ten czynsz nie ma górnego ograniczenia. Dodać należy, że osobom rezygnującym z lokali nie zostaje wypłacana kaucja i partycypacja. Konto bankowe PTBSu zajęte jest przez kilkudziesięciu komorników.
  Mało tego, budynki się rozsypują, remonty i naprawy nigdy nie były wykonywane.
  Na wszelkie telefony w biurze rzucają słuchawką, zachowują się po chamsku.
  Interesują ich tylko pieniądze wyciągnięte od mieszkańców. Nie spłacają kredytu zaciągniętego w BGK. Osobiście dostałem od prezesa p. Grzegorza Rupikowskiego podwyżkę za 51 m. kw. kwotę 860 zł, do tego dochodzi ogrzewanie, woda, ścieki, śmieci oraz prąd i gaz. Miesięczna kwota utrzymania takiego mieszkania sięga więc ok 1200 zł, a miały to być mieszkania dla mało i średnio zarabiających. Dlatego należy ten TBS omijać jak najdalej, aby nikt nie popełnił takiego strasznego błędu jak ja i teraz muszę płacić bardzo duże sumy za bardzo niski standard.

  Długów tej mafijnej rodzinki jest znacznie więcej! Ich prawnik nie ma żadnej moralności! Robi draństwa bez sumienia! Wpędza umowami ludzi w drańskie pułapki, wykorzystując luki prawne, albo ludzką ufność.

  #2984

  Anonim

  .

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.