Odstąpię partycypację Stegny ul. PORY 58 – 48M – CENA 145.000 – DWIE SYPIALNIE

This topic contains 4 odpowiedzi, has 1 głos, and was last updated by  Marta 5 years, 2 months temu.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Autor
    Wpisy
  • #23278

    Marta

    Odstąpię partycypację mieszkania TBS. Budynek z 2015 r. Aktualnie po poprawkach gwarancyjnych. Kuchnia z salonem, wnęka sypialniana, pokój sypialniany, łazienka, garderoba. Duży balkon. Piętro pierwsze. W wyposażeniu zostaną wszystkie meble w zabudowie w kuchni i przedpokoju (pozostałe umeblowanie do uzgodnienia). Miejsce w garażu podziemnym płatne 220 zł.

    Miesięczny czynsz: 791 zł (+ zaliczki na media ok. 200).

    Wpłacona przeze mnie kwota partycypacji to: 96.360 zł + kaucja 9.489 zł = 105.849

    W mieszkaniu tym podniosłam standard – za zgodą TBS, ale kosztem własnym. W związku z tym i pozostawionym wyposażeniem

    CENA MIESZKANIA to 145.000 zł. – BEZ MOŻLIWOŚCI NEGOCJACJI. Taniej się nie da – słowo.

    UWAGA.. BARDZO PROSZĘ O KONTAKT OSOBY REALNIE ZAINTERESOWANE I ZNAJĄCE ZASADY FUNKCJONOWANIA TBS. DZIĘKUJĘ.

    zdjęcia zainteresowanym prześlę na mail. proszę o kontakt: marta.stepinska@gmail.com

    #23319

    il

    Napisałam maila.

    #23505

    Ewa

    Witam. Poproszę o zdjęcia oraz wzór
    umowy z tbs.

    #23551

    Wojtek

    Jeżeli jest aktualne to proszę o zdjęcia i umowę

    #23594

    Marta

    Uwaga, podana w ogłoszeniu grudniowym z ubiegłego roku cena jest nieaktualna. Obecna to 170.000 – do drobnej negocjacji.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.